NewsyScarlett Johansson jest w ciąży. Aktorka i jej trzeci mąż spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka

Scarlett Johansson jest w ciąży. Aktorka i jej trzeci mąż spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Krystyna Miśkiewicz

07.07.2021 10:20, aktual.: 07.07.2021 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Scarlett Johansson gdy tylko pojawiła się w Hollywood, zawładnęła sercami fanów. Niemal natychmiast została uznana za jedną z najpiękniejszych aktorek, które pojawiają się na dużym ekranie. Oczywiście jej atutem jest nie tylko niepowtarzalna uroda, ale także wielki talent. Dzięki temu nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji i regularnie gości na srebrnym ekranie w największych kinowych hitach.

Śliczna aktorka zdecydowanie nie może też narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Pomimo młodego wieku zdążyła już trzykrotnie wyjść za mąż. W 2008 roku poślubiła Ryana Reynoldsa. Ich małżeństwo przetrwała zaledwie trzy lata. Jej drugim mężem był Romain Dauriace. Tym razem związek aktorki również nie przetrwał próby czasu. Chociaż para doczekała się córeczki Rose Dorothy, to ostatecznie zakończyli małżeństwo w 2017 roku. Gwiazda długo nie rozpaczał po rozpadzie kolejnego małżeństw i postanowiła znowu uwierzyć w miłość.

Scarlett Johansson jest w ciąży

Scarlett Johansson w 2019 roku przyjęła oświadczyny amerykańskiego aktora komediowego, Colina Josta. Pod koniec zeszłego roku zakochani zdecydowali się sformalizować relację, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie wydanym przez organizację zajmującą się dostarczaniem posiłków potrzebującym, głównie seniorom. Zawarli w nim szczególną prośbę.

Cieszymy się, że możemy przekazać wiadomość na temat tego, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w miniony weekend podczas intymnej ceremonii w otoczeniu najbliższych, zachowując wszelkie środki ostrożności wynikające z COVID-19. Ich życzeniem ślubnym jest pomoc poprzez wsparcie @mealsonwheelsamerica. Proszę, rozważcie przekazanie darowizny z okazji tak wielkiego wydarzenia w życiu tej szczęśliwej pary – czytamy na profilu Meals on Wheels America.

Teraz zagraniczne portale donoszą, że świeżo upieczeni małżonkowie oczekują na narodziny pierwszego wspólnego dziecka. Plotka o tym, że aktorka jest w ciąży, miała krążyć w Hollywood już od jakiegoś czasu, jednak sama zainteresowana uparcie milczy w tym temacie.

Scarlett spodziewa się dziecka, ale wciąż milczy i nie chce robić z tego powodu zamieszania. Ona i Colin są bardzo podekscytowani na przyjście pociechy na świat - zdradza źródło portalu Page Six.

Doniesienia te dodatkowo podsyca fakt, że gwiazda od dawna już nie pokazuje się publicznie. Unika wszelkich eventów i nie zajmuje się nawet promocją filmu Czarna Wdowa, czyli nowej produkcji Marvela, którego jest główną gwiazdą. W ostatnich tygodniach łączyła się jedynie on-line i to pokazując się od pasa w górę.

Colin Jost i Scarlett Johansson
Colin Jost i Scarlett Johansson
Scarlett Johansson – Złote Globy 2020, kreacja: Armani
Scarlett Johansson – Złote Globy 2020, kreacja: Armani
Scarlett Johansson i Colin Jost zaręczyli się
Scarlett Johansson i Colin Jost zaręczyli się
Scarlett Johansson i Colin Jost - Emmy 2018
Scarlett Johansson i Colin Jost - Emmy 2018
Colin Jost i Scarlett Johansson
Colin Jost i Scarlett Johansson
Colin Jost i Scarlett Johansson
Colin Jost i Scarlett Johansson
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także