NewsyScarlett Johansson wzięła trzeci ślub. W oficjalnym komunikacie przekazano szczególną prośbę

Scarlett Johansson wzięła trzeci ślub. W oficjalnym komunikacie przekazano szczególną prośbę

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub
Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub
Elwira Szczepańska
29.10.2020 23:30, aktualizacja: 30.10.2020 02:11

Scarlett Johansson już od kilkunastu lat uznawana jest za jedną z najlepszych aktorek świata. Stale przyjmuje kolejne zawodowe propozycje i wykazuje się wielkim talentem, nie wspominamy nawet o jej urodzie. Nie tylko jednak ma udane życie zawodowe. Gwiazda od trzech lat spotyka się z przystojnym amerykańskim aktorem komediowym Colinem Jostem, który skradł jej serce tuż po rozwodzie z Romainem Dauriacem. Właśnie w sieci pojawiły się informacje, że są już po ślubie.

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub

Scarlett była już mężatką. W 2008  roku wyszła za Ryana Reynoldsa. Rozwiedli się po trzech latach małżeństwa. Potem wyszła za wspomnianego już Romaina Dauriace'a, z którym rozstała się w 2017 roku, a z którym w 2014 roku doczekała się córki Rose Dorothy. Teraz to jej małżeństwo numer trzy - może się sprawdzi zasada, że do trzech razy sztuka?

W zeszłym roku gwiazda przyjęła oświadczyny scenarzysty Saturday Night Live. Hojny, 38-letni komik podarował jej warty półtora miliona złotych pierścień. W ubiegły weekend powiedzieli sobie tak. Nie poinformowali o tym sami zainteresowani, lecz organizacja zajmująca się dostarczaniem posiłków potrzebującym, głównie seniorom.

Cieszymy się, że możemy przekazać wiadomość na temat tego, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w miniony weekend podczas intymnej ceremonii w otoczeniu najbliższych, zachowując wszelkie środki ostrożności wynikające z COVID-19. Ich życzeniem ślubnym jest pomoc poprzez wsparcie @mealsonwheelsamerica. Proszę, rozważcie przekazanie darowizny z okazji tak wielkiego wydarzenia w życiu tej szczęśliwej pary - czytamy na profilu Meals on Wheels America.

Portal TMZ informuje, że Scarlett i Colin wzięli ślub w Palisades w stanie Nowy Jork, czyli w wartej 16 milionów rezydencji zakupionej przez Johansson. Pod postem nie brakuje gratulacji z całego świata. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego.

  • Colin Jost i Scarlett Johansson
  • Colin Jost i Scarlett Johansson
  • Colin Jost i Scarlett Johansson
  • Colin Jost
  • Colin Jost i Scarlett Johansson
  • Scarlett Johansson i Colin Jost - Emmy 2018
  • Colin Jost i Scarlett Johansson
[1/7] Colin Jost i Scarlett Johansson
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także