NewsySasha Knezevic i Anja Rubik odpoczywają w Belgradzie. Cieszymy się, że znaleźli chwilę wolnego czasu, ale bardzo zaniepokoił nas...

Sasha Knezevic i Anja Rubik odpoczywają w Belgradzie. Cieszymy się, że znaleźli chwilę wolnego czasu, ale bardzo zaniepokoił nas...

FOTOGRAFIA: ons.pl
FOTOGRAFIA: ons.pl
Michał Gołębiowski

03.08.2014 17:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To bardzo duża zmiana!

Sasha Knezevic i Anja Rubik odpoczywają w Belgradzie. Na Facebooku pochwalili się bardzo ładnym zdjęciem z pobytu w Serbii. Nie sposób zauważyć, że model bardzo, ale to bardzo schudł.

Wyraźnie widać, że Sasha jest bardzo wychudzony. Głośno było ostatnio o piłkarzach, którzy nie mogą przytyć, bo pociągnie to za sobą zerwanie kontraktu. Najprawdopodobniej tak samo sprawy wyglądają w przypadku modelingu. Wygląd jego ukochanej też wywołuje wiele emocji. Jedni uważają, że jest za chuda, inni, że dodaje jej to uroku i jest piękna nawet bez makijażu (zobacz: Wszyscy wiemy, jak pięknie Anja Rubik prezentuje się kiedy jest wypoczęta i umalowana. A jak wygląda bez makijażu i zmęczona?).

Pomimo wątłej figury Sasha wygląda na pełnego energii i zadowolonego. Zauważcie, że model ma przed sobą sałatkę, a Anja... pizzę! I obłędne buty! ;-)

FOTOGRAFIA: facebook.com
FOTOGRAFIA: facebook.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także