NewsySandra Kubicka zalała się łzami. Do sieci trafiło nagranie

Sandra Kubicka zalała się łzami. Do sieci trafiło nagranie

Sandra Kubicka zalała się łzami przez Alka Barona
Sandra Kubicka zalała się łzami przez Alka Barona
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na Instagramie pojawiło się nagranie z Alkiem i Sandrą Kubicką w rolach głównych, na którym widać, jak polska celebrytka płacze. Powodem łez był jej mąż. Co się stało?

Sandra Kubicka niedawno urodziła. Poród i chwile po nim były dla niej traumatycznym przeżyciem. Teraz celebrytka powoli odnajduje się w nowej roli, a szczegóły swojej codzienności pokazuje w mediach społecznościowych. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sandra Kubicka urodziła synka

Sandra Kubicka urodziła syna w połowie maja 2024 roku. Informacje o narodzinach dziecka zostały entuzjastycznie przyjęte przez jej fanów oraz media. Kubicka, która na bieżąco dzieliła się szczegółami swojej ciąży w mediach społecznościowych, otrzymała wiele gratulacji i ciepłych słów od swoich obserwatorów.

Syn, któremu wraz z mężem nadała imię Leonard, niedawno wyszedł ze szpitala. Zarówno mama, jak i dziecko czują się już dobrze. Jako że niemowlę przyszło na świat przedwcześnie, teraz uczęszcza na zabiegi, które mają mu pomóc w prawidłowym rozwijaniu się.

Sandra Kubicka zalała się łzami

Sandra codziennie udziela się w mediach społecznościowych. Będąc w stałym kontakcie z fanami, niejednokrotnie podkreślała, że nie przepada za niespodziankami. Mimo to jej mąż postanowił ją zaskoczyć i zabrał ją na randkę. W drodze na miejsce próbował naprowadzić Sandrę na pomysł, dokąd ją zabiera. Zagubiona celebrytka początkowo nie mogła odgadnąć, co się dzieje. Po chwili jednak się udało. Para udokumentowała wszystko na filmie, który opublikowała w sieci. 

Normalnie nienawidzę niespodzianek, ale ta mu się udała. Najlepszy mąż na świecie. Gdy dowiedziałam się, że Benson Boone będzie w Warszawie, wiedziałam, że nie dam rady go zobaczyć na żywo, bo będę parę dni przed wyznaczonym porodem. Sytuacja się zmieniła, ja w tym całym chaosie zapomniałam o koncercie, bo miałam tylko synka w głowie i kiedy wyjdzie ze szpitala, ale Alek nie zapomniał. Dzień przed jego wypisem ze szpitala zabrał mnie na mój wymarzony koncert. To naprawdę najwspanialszy mąż na świecie! – czytamy.

Koncert się udał, a zachwycona Kubicka dokumentowała wszystko na Instagramie. Co jak co, ale Alek doskonale wiedział, jak sprawić swojej ukochanej radość.

  • Sandra Kubicka
  • Sandra Kubicka
  • Sandra Kubicka
  • Sandra Kubicka
  • Sandra Kubicka
[1/5] Sandra KubickaŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także