ImprezyGwiazdy na premierze "Sagi niewoli 2": Rafał Grabias, Paula Tumala, Laura Breszka, Angelika i Igor z "Big Brothera"

Gwiazdy na premierze "Sagi niewoli 2": Rafał Grabias, Paula Tumala, Laura Breszka, Angelika i Igor z "Big Brothera"

Gwiazdy na premierze Sagi niewoli tom 2
Gwiazdy na premierze Sagi niewoli tom 2
Weronika
20.09.2022 17:30, aktualizacja: 21.09.2022 11:30

18 września odbyła się premiera II tomu Sagi Niewoli autorstwa Aldony Wleklak. Jest to kontynuacja powieści o losach Jakuba i Anny. Pierwsza część zakończyła się w momencie wybuchu I wojny światowej. Drugi tom obejmuje lata 1914-1933, a akcja powieści rozgrywa się na froncie wschodnim i w Wielkopolsce.

W książce zostało poruszonych wiele wątków: od historycznych, aż po polityczne i społeczne tamtych czasów. Znajduje się w niej również wiele ciekawostek związanych z regionem, w którym mieszkają bohaterowie. Wkrótce pojawi się także audiobook w wykonaniu Laury Breszki.

To jest trochę beletrystyka, wymyślone, fantazja, bo ja wiem, że mój pradziadek poszedł na wojnę, ale nie wiem gdzie. Ja mu sama stworzyłam ten front wschodni. Jednocześnie biegnie drugi tor, tutaj w Wielkopolsce zostaje bohaterka i jest pokazane jak wygląda życie na wsi w czasie I wojny światowej – mówi autorka.

Gwiazdy na premierze II tomu Sagi niewoli

Spotkanie rozpoczęło się w Śmiglu pod Poznaniem od kolacji z tańcami, następnie miało miejsce spotkanie autorskie, zwiedzanie muzeum i przejażdżka zabytkowym pociągiem czy drezyną. Premierę II tomu książki Saga Niewoli poprowadziła Ewa Wojciechowska, natomiast fragmenty powieści czytały: aktorka znana z serialu Przyjaciółki – Laura Breszka i piosenkarki siostry Szczepańskie.

Na wydarzeniu nie zabrakło osób związanych ze światem show-biznesu. Na premierze gościli między innymi uczestniczy reaktywowanego po latach Big Brothera Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski, Monika Mielnicka – aktorka serialu M jak miłość, Adrian Nkwamu – uczestnik bieżącej edycji Top model oraz influencer Rafał Grabias. Pojawiła się również dawno niewidziana modelka i gwiazda Eurowizji 2014 Paula Tumala.

Na imprezie zorganizowanej w Wielkopolsce nie mogło zabraknąć gwiazdy poprzedniej edycji reality show Rolnik szuka żony, Jakuba Napierały.

Zobaczcie, jak prezentowali się goście podczas premiery II tomu Sagi Niewoli Aldony Wleklak, przeglądając zdjęcia w naszej galerii.

 • Adrian Nkwamu – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Monika Mielnicka – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Anna Auksel – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Jakub Napierała – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Laura Breszka – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Siostry Szczepańskie – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Aldona Wleklak i Ewa Wojciechowska – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Paula Tumala – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Rafał Grabias – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
 • Aldona Wleklak i Rafał Grabias– premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
[1/11] Adrian Nkwamu – premiera II tomu "Saga niewoli" w Śmiglu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także