ExclusiveDziś rozprawa rozwodowa Filipa Chajzera. Tabloidy rozpisują się na temat szczegółów sprawy i podziału majątku. [Aktualizacja]

Dziś rozprawa rozwodowa Filipa Chajzera. Tabloidy rozpisują się na temat szczegółów sprawy i podziału majątku. [Aktualizacja]

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Rafał Kowalski
30.12.2015 08:38, aktualizacja: 30.12.2015 09:53

Na początku tygodnia Twoje Imperium ze szczegółami opisywało szczegóły sprawy rozwodowej Filipa Chajzera. Według tygodnika żona dziennikarza żąda rozwodu z jego winy oraz domaga się aby gwiazdor TVN zostawił jej dodatkowo apartament, w którym mieszkali jako małżeństwo. Okazuje się, że doniesienia te nie mają nic wspólnego z prawdą.

Filip Chajzer tradycyjnie w kwestii prywatnego życia zdecydowanie odmawia komentarzy, jednak jak udało się nam ustalić w sądzie, gdzie prowadzona jest sprawa rozwodowa dziennikarza, to on wniósł o rozwód i to od początku z orzeczeniem o winie żony, na którą pełnomocnik Filipa Chajzera przedstawił niepodważalne dowody. W materiale dowodowym są również twarde dowody na to, że żona zdradzała dziennikarza. Dowiedzieliśmy się także, że apartament, o który rzekomo toczy się batalia, w ogóle nie jest przedmiotem sprawy, bo dziennikarz już na pierwszej rozprawie oświadczył, że zostawi go żonie.

To dość zaskakujące informacje, ale rzucają zupełnie nowe światło na rozwód dziennikarza, bo do tej pory tabloidy twierdziły, że rozpad małżeństwa nastąpił z winy Chajzera. Tymczasem jak widać, gwiazdor TVN-u zdaje się robić wszystko aby doprowadzić jak najszybciej do formalnego zakończenia sprawy. Przy tym, na tle innych gwiazd, które do końca zaciekle walczą o majątek, Chajzer ze swoim podejściem wypada bardzo wspaniałomyślnie.

Jak potwierdza nasze zródło, bardzo prawdopodobne, że podczas najbliższej rozprawy zdecyduje się na ugodę i zgodzi na rozwód bez orzekania o winie, aby mieć tę sprawę za sobą. Być może uda się wtedy otrzymać rozwód już na najbliższej rozprawie.

Tym bardziej że mijający rok, był dla Filipa Chajzera niezwykle trudny. Dziennikarz po rodzinnej tragedii powoli na nowo stara się układać swoje życie. W październiku wrócił do pracy w Dzień Dobry TVN, gdzie jest ulubionym reporterem widzów. Wiosną poprowadzi rownież drugą edycję hitowego show TVN Mali Giganci.

Aktualizacja

Dzisiaj Super Express opublikował tekst zdradzający rzekome kulisy rozwodu Filipa Chajzera. Domyślamy się, że tak jak poprzednie artykuły ten nie ma nic wspólnego z prawdą. Po publikacji dziennika, Filip Chajzer zamieścił na swoim Facebooku emocjonalny wpis:

Szmato z super expressu, która napisałaś ten stek kłamstw na mój temat. Widzimy się w sądzie. Z gigantyczną przyjemnością spojrzę Ci w oczy.
Emocjonujący wpis na Facebooku Filipa Chajzera
Emocjonujący wpis na Facebooku Filipa Chajzera
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także