NewsySmutne chwile w domu Lewandowskich. "To są te dni, kiedy chce mi się płakać"

Smutne chwile w domu Lewandowskich. "To są te dni, kiedy chce mi się płakać"

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (fot. KAPiF)
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
28.01.2024 22:06, aktualizacja: 29.01.2024 08:55

Robert i Anna Lewandowscy przechodzą obecnie ciężkie chwile. Kapitan reprezentacji Polski rozpłakał się po tym, gdy były trener jego drużyny przekazał mu pilne wieści. Teraz także jego żona przyznaje, że w ostatnich dniach puszczają jej nerwy.

Pokazując się wspólnie na ściankach i social mediach, Robert i Anna Lewandowscy najczęściej pozują uśmiechnięci. Najpopularniejsze małżeństwo polskiego sportu kiedy tylko może promuje też zdrowy styl życia, wśród jego zalet wymieniając m.in. poprawę nastroju. Także oni mają jednak momenty słabości. Wszystko wskazuje na to, że w domu pary ostatnio zrobiło się poważnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Lewandowski zalany łzami

Kapitan reprezentacji Polski miał być nadzieją FC Barcelony. O głośnym transferze rozpisywały się media, widząc w tym ogromną szansę dla Roberta. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Forma "Lewego" zdaje się coraz bardziej gasnąć. Każda kolejna porażka piłkarza jest przyjmowana z rozgoryczeniem przez fanów. Ciąży na nim wielka presja.

Nie to jednak doprowadziło go do płaczu. Zalał się łzami na wieść o tym, że trener klubu, Xavi Harnandez, porzuca swoje stanowisko. Usłyszana w szatni drużyny sensacja wiązała się z mocno emocjonalną reakcją Lewandowskiego.

Anna Lewandowska też ma ciężkie dni

Jak sama napisała niedawno swoim obserwującym na Instagramie, także Anna Lewandowska ma teraz cięższy okres. Możliwe, że jest to związane z sytuacją Roberta. Małżeństwo może czuć się przytłoczone narastającym stresem.

I to są te dni, kiedy chce mi się płakać... i czuję się w tym sama - zakomunikowała.

Czy Lewandowskim już wkrótce uda się wyjść z tego dołka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także