Newsy"Rozenek cudnie chudnie" – zwiastun programu Małgorzaty Rozenek już w sieci. Kiedy pierwszy odcinek?

"Rozenek cudnie chudnie" – zwiastun programu Małgorzaty Rozenek już w sieci. Kiedy pierwszy odcinek?

Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu
Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu
Krystyna Miśkiewicz
26.01.2021 11:40, aktualizacja: 26.01.2021 16:05

Małgorzata Rozenek ma za sobą bardzo intensywne miesiące. Gwiazda stacji TVN występowała w reklamach, udzielała wywiadów oraz prowadziła uwielbiane przez widzów programy. Zdążyła nawet zadebiutować przed kamerami w najnowszym filmie Patryka Vegi. Jednak najważniejszym wydarzeniem w jej życiu były narodziny trzeciego syna.

Szczęśliwi małżonkowie już od dawna chcieli zostać rodzicami. Wspólnie wychowują synów z poprzedniego małżeństwa prowadzącej Projekt Lady, marzyli jednak o wspólnym dziecku. W końcu w zeszłym roku podzielili się szczęśliwą nowiną. W czerwcu ich synek Henryk pojawił się na świecie. Zaledwie po kilku godzinach od narodzin do sieci trafiły pierwsze zdjęcia szczęśliwych rodziców i maleństwa.

Początek roku małżonkowie razem ze swoją gromadką postanowili spędzić w nieco cieplejszym klimacie. Od kilku dni wypoczywają w upalnym Meksyku, skąd dzielą się pięknymi zdjęciami.

Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Małgorzata Rozenek krótko po porodzie wróciła na plan Projektu Lady. Już wtedy zachwycała figurą. Gwiazda mocno pracowała nad swoim powrotem do formy, by teraz podczas wakacji w Tulum prezentować nienaganną sylwetkę.

Na Instagramie często pokazywała fankom, jak ćwiczy pod okiem osobistej trenerki, a swoją historię postanowiła opowiedzieć w nowym programie, który zrealizowała dla TVN Style – Rozenek cudnie chudnie. Zwiastun nowego hitu już pojawił się w sieci.

Dokładnie za tydzień, 1 lutego o 20:10, rusza nasz nowy program "Rozenek cudnie chudnie" z @m_rozenek! Zobaczcie, o czym będzie!

Gwiazda nie chciała ulegać społecznej presji i postanowiła podejść do tematu powrotu do dawnej formy bardzo racjonalnie. Zdecydowała się na zdrową dietę oraz ćwiczenia i zabiegi pod okiem specjalistów. Na jej najnowszych zdjęciach z wakacji widać, że cały wysiłek bardzo się opłacił, bo zaledwie 7 miesięcy po porodzie Rozenek może pochwalić się dawną formą.

Kiedy emisja programu? Premiera Rozenek cudnie chudnie już 1 lutego o 20.10 w TVN Style. Będziecie oglądać?

  • Małgorzata Rozenek w Tulum
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
  • Małgorzata Rozenek i Henio
  • Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień
  • Małgorzata Rozenek
  • Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk
  • Małgorzata Rozenek wypoczywa na plaży w Meksyku
[1/8] Małgorzata Rozenek w Tulum
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także