Niedługo para będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę ślubu. Nasza reporterka postanowiła zapytać Miss Polski jak się czuje jako żona:
Czuję się wspaniale, jako mężatka jest to wspaniałe uczucie. Po ślubie na pewno jest 100 razy lepiej, niż przed ślubem. (...) Jeżeli ktoś się waha to śmiało, rezerwować sale, kościół...
A jakie mają plany na pierwszą rocznicę?
Jeszcze nie wiem, czekam na kreatywność męża, mam nadzieje, że on coś zorganizuje
W takim razie trzymamy kciuki za wspaniałe niespodzianki ;) Zobaczcie pełną wypowiedź Rozalii w naszym materiale.