NewsyByła Miss Polonia w ciąży! Na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Fani ruszyli z gratulacjami

Była Miss Polonia w ciąży! Na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Fani ruszyli z gratulacjami

Rozalia Mancewicz w ciąży
Rozalia Mancewicz w ciąży
Krystyna Miśkiewicz
28.06.2023 11:00

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. Niedawno na świecie pojawiło się szóste dziecko Michała Wiśniewskiego, a po raz pierwszy rodzicami zostali Friz i Wersow. Youtuberzy wspaniale odnajdują się w nowej roli. Narodziny córeczki przez kilka dni udało im się utrzymać w tajemnicy. O tym, że na świat przyszła Maja, powiadomili, nagrywając nowy film. Teraz kolejna sławna mama, czeka na swoją pociechę.

Rozalia Mancewicz jest w ciąży

Rozalia Mancewicz to piękność, która w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Szybko wdarła się w szeregi show-biznesu i z miejsca mogła liczyć na nowe oferty pracy. Świetnie wykorzystała swoje 5 minut sławy, ale z czasem powoli zaczęła wycofywać się z blasku fleszy.

Od kilku lat skupia się głównie na życiu prywatnym. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem Marcinem Jaworskim w 2021 roku przywitali na świecie drugie dziecko. Urodziła się wówczas ich córka Natalia. Wcześniej na świat przyszedł synek pary, Henryk.

Teraz dumna mama zapozowała ze sporych już rozmiarów brzuszkiem i przekazała, że spodziewa się trzeciego dziecka. W poście widać też jej starsze pociechy. Wiadomo, że Rozalia ma troje rodzeństwa i liczy na to, że sama również wychowa tak liczną gromadkę.

Najlepszy prezent na tegoroczne urodziny - napisała.

Pod postem natychmiast pojawił się ogrom gratulacji dla przyszłej mamy noworodka. My również się do nich przyłączamy. Jak na razie była Miss Polonia nie wyjawiła ani terminu porodu, ani płci dziecka. Po krągłościach można jednak wnioskować, że trzecie maleństwo weźmie w ramiona już niedługo.

  • Rozalia Mancewicz w trzeciej ciąży
  • Rozalia Mancewicz
  • Rozalia Mancewicz urodziła
  • Rozalia Mancewicz w Dzień Dobry TVN
  • Rozalia Mancewicz chwali się nową fryzurą
  • Rozalia Mancewicz z synem
  • Rozalia Mancewicz w trzeciej ciąży
  • Rozalia Mancewicz w trzeciej ciąży
[1/8] Rozalia Mancewicz w trzeciej ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także