NewsyRoxie Węgiel wyróżniona. Pochwaliła się nagrodą i zwróciła do fanów. "Kilka słów do młodych odbiorców"

Roxie Węgiel wyróżniona. Pochwaliła się nagrodą i zwróciła do fanów. "Kilka słów do młodych odbiorców"

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
19.12.2023 11:52, aktualizacja: 19.12.2023 15:18

Roxie Węgiel mimo młodego wieku osiągnęła na muzycznej scenie więcej, niż niejedna bardziej doświadczona koleżanka z branży. Zaledwie 18-letnia piosenkarka może się już pochwalić między innymi zwycięstwem w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci i występami na największych krajowych festiwalach. Teraz cieszy się kolejnym sukcesem, za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się wyróżnieniem, które otrzymała. Co ciekawe, nie jest ono bezpośrednio związane z jej karierą muzyczną.

Roxie Węgiel odebrała nagrodę. Pochwaliła się statuetką

Na swoim profilu na Instagramie Roxie Węgiel opublikowała zdjęcia z gali Kobiecej Marki Roku. Na jednym z nich widzimy Roksanę dumnie ściskającą statuetkę, którą otrzymała jako inspirująca gwiazda młodego pokolenia. Nie sposób także nie zauważyć mocno wyciętej wieczorowej kreacji 18-latki.

Bardzo dziękuję za wyróżnienie w postaci nagrody inspiracji młodego pokolenia. Cieszę się, że to, co robię, was inspiruje (...) Wielkie podziękowania należą się również całemu mojemu teamowi, dzięki któremu mogę nieustannie rozwijać swoją markę osobistą — napisała szczęśliwa.

Jak przystało na inspirującą fanów gwiazdę, Węgiel opublikowała apel do swoich wielbicieli. Zwróciła uwagę na to, jak ważne w życiu jest dążenie do spełniania marzeń.

Roxie Węgiel dostała nagrodę za bycie inspiracją. Piosenkarka zaapelowała do fanów

Roxie postanowiła skierować kilka słów do swoich młodych fanów. Podkreśliła, jak ważna jest walka o marzenia i ciężka praca, która pomaga odnieść sukces. Jako przykład gwiazda przytoczyła swoją muzyczną karierę.

Kilka słów do moich młodych odbiorców. Sięgajcie po swoje marzenia, pracujcie, by osiągnąć swoje cele i uwierzcie w siebie. Jeżeli macie swoje poglądy na jakiś temat, mówcie o nich głośno! Kilka lat temu, kiedy zaczynałam, nie byłabym w stanie uwierzyć, że będę dziś w tym miejscu. Dziękuję wam kochani, że jesteście ze mną, słuchacie mojej muzyki i wspieracie mnie w każdym działaniu - stwierdziła.

Roksana także dla was jest inspiracją?

Roxie Węgiel (KAPiF)
Roxie Węgiel (KAPiF)
01.09.2023 Warszawa Koncert Gwiazdy The Voice
fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z 

N/z: Roxie Wegiel
01.09.2023 Warszawa Koncert Gwiazdy The Voice fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z N/z: Roxie Wegiel
Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także