NewsyRoxie Węgiel w 18. urodziny pochwaliła się badaniem USG. Ale uroczy maluszek! Wzruszeniom nie ma końca

Roxie Węgiel w 18. urodziny pochwaliła się badaniem USG. Ale uroczy maluszek! Wzruszeniom nie ma końca

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel

11.01.2023 22:00, aktual.: 11.01.2023 23:35

Roxie Węgiel zrobiło się głośno dzięki udziałowi w programie The Voice Kids. Nie tylko wygrała format, ale również reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji Junior. Tam odniosła piękne zwycięstwo. Od tego czasu wydała debiutancki album studyjny, który okazał się bestsellerem. Nastolatka poukłada sobie też życie osobiste. Pod koniec zeszłego roku w sieci aż huczało od doniesień o jej nowym związku.

Fani wytopili jej partnera. Okazał się nim Kevin Mglej – producent muzyczny. W wywiadzie dla Plejady opowiedziała nieco więcej o związku ze starszym od siebie artystą. Mężczyzna ma obecnie 26 lat, podczas gdy Roxie świętuje dziś 18. urodziny.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – opowiedziała o ich miłości Roxie.

Odniosła się przy tym do różnicy wieku między nimi.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – podsumowała ten wątek.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Roxie Węgiel udostępniła zdjęcie badania USG

11 stycznia na Instastory Roksany zaroiło się od życzeń od jej przyjaciół i bliskich. W pewnym momencie świeżo upieczona 18-latka udostępniła badanie USG. To pamiątka jej mamy: na zdjęciu widać Roxie, gdy była jeszcze w jej brzuchu.

Piękne życzenia od mamy, Edyty Węgiel. A to ja w brzuchu – napisała.

Do materiału dołączyła odnośnik do życzeń zamieszczonych przez jej mamę w social mediach.

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze. Gdziekolwiek Twoja podróż przez życię Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać ,że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego. Kocham Cię na zawsze mama – pani Edyta napisała w pięknych słowach.

W sekcji komentarzy pod materiałem wzruszeniom nie było końca.

Redakcja Jastrząb Post życzy jubilatce wszystkiego dobrego.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Obraz
Sara James jak Roxie Węgiel
Sara James jak Roxie Węgiel
Roksana Węgiel - pokaz TOUS
Roksana Węgiel - pokaz TOUS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także