NewsyRoxie Węgiel ma upatrzoną suknię ślubną. Czy słychać już weselne dzwony?

Roxie Węgiel ma upatrzoną suknię ślubną. Czy słychać już weselne dzwony?

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
28.07.2023 20:00

Niedawno Roxie, młodziutka piosenkarka, zaręczyła się ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem i jest szczęśliwą narzeczoną, planującą ślub. Choć ich związek jest dość kontrowersyjny, ponieważ dziewczyna niedawno dopiero skończyła 18 lat, to zakochani nie zważają na nic.

Historia miłości Roxie i Kevina

Choć wiele osób krytykuje różnicę wieku między narzeczonymi, piosenkarka na to nie zważa.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – ujawniła Plejadzie.

Nie przeszkadza jej też, że narzeczony ma już dziecko z poprzedniego związku. Roxie wyjawiła, że całkiem nieźle dogaduje się z małym Williamem. Nie przeraża jej także wizja zostania macochą. Całą trójka spędza razem czas, gdy Kevin ma wyznaczone kontakty z synem.

Zakochanych wspierają też inne gwiazdy, na przykład Maja Hyży, która skomentowała zaręczyny młodej gwiazdy.

Ja miałam lekko ponad 20 lat, gdy się zaręczyłam. Byłam młoda. Ja wiem, czy mogłabym wtedy poczekać? Teraz, jakbym miała zdecydować to bym poczekała. Ale to wszystko idzie z duchem czasu, najważniejsza jest miłość. Jeżeli Roxie tak czuje i serce jej bije na tak, to czemu nie? Trzeba iść po swoje i być szczęśliwym. Jeżeli to ma dać jej szczęście.

Roxie planuje wesele

Podczas niedawnej premiery filmu, Fakt spytał piosenkarkę, czy ma już sprecyzowane plany ślubne. Przede wszystkim Roksana zdradziła, czy wesele jest jej marzeniem.

W momencie kiedy poznałam odpowiednią osobę, to zaczęłam mocno o tym myśleć i planować wspólną przyszłość. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam daleka od planowania takich rzeczy, a tutaj sytuacja jest inna. To jest naturalne, że po prostu do tego się dąży w miłości prawdziwej - wyznała.

Następnie opowiedziała nieco o planach ślubnych. O dziwo nie zamierza wyprawiać wielkiego wesela. Gwiazda stwierdziła, że ślub to święto dwojga ludzi i chce je zachować w pamięci, dzieląc tylko z najbliższymi. Szepnęła też słówko o sukni ślubnej, która jest przecież gwoździem programu. Raczej nie zobaczymy Roxie w sukni księżniczki, ponieważ nie jest to typ, który podoba się artystce.

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Kevin Mglej i Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Kevin Mglej i Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Roxie Węgiel nad basenem. Ciekawa kreacja
Roxie Węgiel nad basenem. Ciekawa kreacja
Roxie Węgiel i Kevin Mglej (fot. AKPA)
Roxie Węgiel i Kevin Mglej (fot. AKPA)
Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Roxie Węgiel, Kevin Mglej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także