NewsyRoxie Węgiel majstrowała przy zębach? Uśmiech jak za miliony dolarów

Roxie Węgiel majstrowała przy zębach? Uśmiech jak za miliony dolarów

Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
Roxie Węgiel (fot. KAPiF)
06.12.2023 12:58

Ma zaledwie 18 lat, a już mówi o niej cała Polska. Roxie Węgiel zyskała popularność dzięki zwycięstwu na Eurowizji Junior, muzyka nie jest jednak jedyną rzeczą, która mocno wpłynęła na jej karierę. Artystka wzbudza kontrowersje ze względu na swój odważny wizerunek sceniczny i związek z 8 lat starszym od siebie producentem, Kevinem Mglejem.

Roxie Węgiel poprawiała uśmiech?

Młoda piosenkarka nie stroni od mocnego make-upu, co najwidoczniej nie podoba się części słuchaczy. Pojawiają się słowa krytyki, że to, co robi Węgiel, daleko wykracza poza standardy w jej wieku. Piosenkarka najwyraźniej nie przejmuje się podobnymi dysputami, trzymając się własnego stylu i nadal pozując do zdjęć nie tylko z 26-letnim Mglejem, ale także jego dzieckiem.

Ostatnio na swoim Instagramie, siedząc za kółkiem, Węgiel zaprezentowała swój olśniewający uśmiech. Uwagę zwracają wyjątkowo białe, mocno odznaczające się zęby. Czyżby Węgiel zdecydowała się je trochę poprawić? Do tej pory nigdy nie sugerowała, jakoby miała korzystać z cudów medycyny estetycznej. Ciężko nie zauważyć jednak, że wydają się jeszcze bielsze niż poprzednio. Nawet jeśli jest to efekt instagramowego filtra, robią wrażenie.

Ma problemy w związku?

Jak powszechnie już wiadomo, Roxie Węgiel i Kevin Mglej się zaręczyli. Jak jednak wspomniała piosenkarka w rozmowie z RMF LOVE, na początku nie było kolorowo. Wszystko przez to, że jej narzeczony nie przywykł do negatywnych komentarzy. Artystka musiała mierzyć się z dużym hejtem, dlatego ma to znacznie lepiej przepracowane.

Powiem szczerze, że na początku nie było nam łatwo. Zarówno jemu, jak i mnie. Ale starałam się też dać wsparcie, bo tak naprawdę on zmierzył się z tym po raz pierwszy - powiedziała.

Czekacie na zapowiedź ich ślubu?

Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roxie Węgiel,  Bohaterony 2023, fot. KAPIF
Roxie Węgiel, Bohaterony 2023, fot. KAPIF
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także