NewsyRoxie Węgiel ma starszego partnera. TO jest ich problem w związku? "Nie mogę się do dziś pogodzić"

Roxie Węgiel ma starszego partnera. TO jest ich problem w związku? "Nie mogę się do dziś pogodzić"

Roxie Węgiel i jej starszy partner poznają "boomerskie" aktywności (fot. Instagram)
Roxie Węgiel i jej starszy partner poznają "boomerskie" aktywności (fot. Instagram)
02.11.2023 12:20

Roxie Węgiel zwyciężyła Eurowizję Junior. Od tamtej pory młoda wokalistka rozwija swoją karierę. Po 18. urodzinach Roxie zaczęła pokazywać więcej ciała na zdjęciach, zmieniła też wizerunek na bardziej odważny. Nie wszystkim się to podoba. Tak samo jak jej związek ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem.

Związek Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Roxie i Kevin poznali się w studio nagraniowym. Dla obydwojga była to miłość od pierwszego wejrzenia.

To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się - wyznał Kevin w rozmowie ze Światem Gwiazd.
Czuję takie ciepło w sercu. To jest mega urocze i faktycznie tak było. To była jakaś nieopisana chemia między nami. Ja nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście, że tak się nie da z nikim dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da. Pisanie piosenek to są emocje. Nam się cudownie razem współpracuje, ja uwielbiam pracować z Kevinem. No idealnie jest - powiedziała piosenkarka.

Problemy w związku Roxie Węgiel i Kevina

Okazuje się, że nie wszystko od początku układało się tak pięknie. Zakochani musieli przezwyciężyć trochę trudności. Przede wszystkim szybko wyszło na jaw, że Kevin jest od Roksany starszy o 8 lat. Wielu osobom przeszkadzała taka różnica wieku.

Obelgi skierowane w moją stronę jestem w stanie znieść bez mrugnięcia okiem. Po tylu latach bycia w tej branży i mierzenia się z tym... Aczkolwiek krzywdzące jest to, co ludzie wypisują na temat Kevina i na temat naszej relacji - powiedziała Węgiel. - To, czego się o sobie naczytał, to co nas spotkało przez ostatnie miesiące, przez ostatni rok tak właściwie, no to jest bardzo niesprawiedliwe. I tylko to mnie tak boli Łatwo jest komuś zniszczyć życie w taki sposób - dodała młoda gwiazda w rozmowie z RMF LOVE.

Roxie Węgiel przyznała, że Kevin, który nigdy nie był na świeczniku, tak jak ona, nie był przyzwyczajony do czytania tak niemiłych komentarzy na swój temat. Gwiazda przyznała, że był to wielki problem w ich związku, zwłaszcza na początku.

Powiem szczerze, że na początku nie było nam łatwo. Zarówno jemu, jak i mnie. Ale starałam się też dać wsparcie, bo tak naprawdę on zmierzył się z tym po raz pierwszy. Dla mnie to nie była nowość, że ktoś tam ocenia mnie. Faktycznie tutaj trochę inny case, bo jednak chodzi o relację, o drugą osobę. Osobę, którą kochasz, więc to dla mnie też nie było do końca takie łatwe. I nie mogę się do dziś pogodzić z tym, co ludzie tworzyli, jaka narracja powstała w sieci. Aczkolwiek nie mam na to wpływu, więc też nie będę nad tym rozpaczać.

Zakochani udowadniają jednak, że różnica wieku nie jest dla nich wielkim problemem. Zaręczyli się, planują wspólne życie. Każdego dnia ucierają nosa hejterom. Trzymacie za nich kciuki?

Obraz
Obraz
Kevin Mglej i Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Kevin Mglej i Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Roxie Węgiel i Kevin Mglej (fot. AKPA)
Roxie Węgiel i Kevin Mglej (fot. AKPA)
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także