NewsyRoxie Węgiel lansuje się kosztownym mieszkaniem. Tak żyje 18-latka

Roxie Węgiel lansuje się kosztownym mieszkaniem. Tak żyje 18‑latka

Roxie Węgiel (fot. AKPA)
Roxie Węgiel (fot. AKPA)

18.12.2023 18:30

Choć ma dopiero 18 lat, już teraz zdołała narobić wokół siebie sporo zamieszania. Po wygranej w Eurowizji Junior Roxie Węgiel niemal natychmiast zyskała status gwiazdy. Wydała debiutancką płytę, niestrudzenie występuje przed liczną publiką. Nie tak dawno związała się ze znacznie starszym od siebie producentem Kevinem Mglejem, który ma dziecko z poprzedniego związku. Choć z tego względu dostała wiele nieprzychylnych opinii ze strony internautów, zdaje się tym nieszczególnie przejmować.

Roxie Węgiel lubi luksus

Każda osoba, która śledzi piosenkarkę na Instagramie, doskonale wie, że Węgiel ceni sobie luksus. Wspólnie ze swoim chłopakiem celebrowała ostatnio jego 27. urodziny, wydając krocie na zabieg w jednym z warszawskich sanatoriów.

Sugerując się tym, co wrzuciła na swoje instagramowe story, można śmiało stwierdzić, że także na urządzenie swojego gniazdka wydała niemało. Pokazała, w jakim mieszkaniu żyje.

Mieszkania Roxie można pozazdrościć

Młoda artystka postanowiła chwycić telefon do ręki i zrobić obchód po pomieszczeniach jej przestronnego, wyremontowanego lokum. Na uwagę zasługuje sypialnia, do której prowadzi rozsuwana szyba loftowa. W każdym momencie zarówno Węgiel, jak i jej partner mogą udać się do gabinetu i odgrodzić od świata zasłoną.

Widać, że para poszła w maksymalizm. W ich mieszkaniu znaleźć można nie jedną, a dwie sporych rozmiarów kanapy. Finałem wycieczki była wizyta w łazience, natychmiast witającej gościa potężnym lustrem, mocnym oświetleniem i eleganckimi, kamiennymi ścianami.

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. (...) Jest dosłownie tak jak chciałam - piała z zachwytu.

Jak wam się podoba?

Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Roxie Węgiel (Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także