NewsyRomeo Beckham świętuje 18. urodziny. Wyprawił imprezę w stylu LGBT. Tort to jedna wielka tęcza. Fani: "Chcesz coś ogłosić?"

Romeo Beckham świętuje 18. urodziny. Wyprawił imprezę w stylu LGBT. Tort to jedna wielka tęcza. Fani: "Chcesz coś ogłosić?"

Romeo Beckham - urodziny
Romeo Beckham - urodziny
Elwira Szczepańska

01.09.2020 18:40, aktual.: 01.09.2020 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Victoria i David Beckhamowie to jedna z najbardziej znanych par na świecie. Wokalistka Spice Girls oraz angielski piłkarz pobrali się w 1999 roku. Maja trzech  synów: 21-letniego Brooklyna Josepha, 18-letniego Romeo Jamesa i 15-letniego Cruza Davida oraz 9-letnią córkę Harper Seven.

To właśnie środkowy syn pary ma dzisiaj swoje urodziny. Przyszedł na świat 1 września 2002 roku w londyńskiej dzielnicy Marylebone. Właśnie wszedł w dorosłość, a jego bliscy już od rana starają się umilić jego dzień.

Romeo Beckham świętuje 18. urodziny

Romeo Beckham już jako 12-latek zarobił niezłe pieniądze. Syn Victorii i Davida wziął wówczas udział w kampanii Burberry, za co otrzymał 45 tysięcy funtów, czyli około 230 tysięcy złotych.

Romeo jest wielkim miłośnikiem mody. Planuje wydać wszystko na kolekcję ubrań. Oczywiście pod okiem mamy, która ma mu doradzić co warto kupić. Romeo poważnie rozważa karierę modela a później projektanta – powiedziała w rozmowie z magazynem Star, asystentka jego mamy.

Niezwykle przystojny nastolatek, który do niedawna pasjonował się sportem, a głównie tenisem i piłką nożną, od niedawna jest też bardzo zakochany, Jego wybranka to modelka Mia Regan.

Dzisiaj drugi syn Victorii i Davida skończył 18 lat. Jego ojciec uczcił ten dzień, publikując filmik na Instagramie, który opatrzył wiele mówiącym o ich relacji opisem.

Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin dla mojego małego mężczyzny (już nie takiego małego). Wyrosłeś na najpiękniejszą osobę – i jak sam się powiedziałeś – w końcu już na mężczyznę. Bardzo cię kochamy, nigdy nie porzucaj swoich marzeń i celów. Ten filmik pokazuje twoje życie od dnia twoich urodzin aż do naszych ostatnich wspólnych momentów, muszę przyznać: tak, mój syn jest wyższy ode mnie. Najlepszego kolego!

Również na social mediach jego braci pojawiły się życzenia, opatrzone fotografiami. Jednak to post Victorii wzbudził wiele emocji, bo pokazała całą czwórkę swoich dzieci. Jest też tęczowy tort, który wyraźnie wskazuje, w jaki sposób Beckhamowie wychowują swoje pociechy.

Pod postem pojawiło się wiele życzeń, także od znanych przyjaciół rodziny. Między innymi od męża Eltona Johna, który w imieniu całej rodziny złożył życzenia młodemu Beckhamowi. Jednak internauci nie mogliby nie skomentować ciasta. Jeden z nich zapytał wprost:

Chcesz coś ogłosić?

Oczywiście, zakochany po uszy w Mii Regan Romeo nie odpowiedział na zaczepkę.

Romeo Beckham skończył 18 lat
Romeo Beckham skończył 18 lat
Romeo Beckham pokazał willę, w której rodzina spędza wakacje
Romeo Beckham pokazał willę, w której rodzina spędza wakacje
Romeo Beckham i Mia Regan
Romeo Beckham i Mia Regan
Romeo Beckham i Mia Regan
Romeo Beckham i Mia Regan
Romeo Beckham skończył 18 lat
Romeo Beckham skończył 18 lat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także