Newsy"Rolnik szuka żony" zaskoczy widzów. Marta Manowska zdradza wyjątkowe okoliczności

"Rolnik szuka żony" zaskoczy widzów. Marta Manowska zdradza wyjątkowe okoliczności

Marta Manowska
Marta Manowska

19.08.2023 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rolnik szuka żony to program, który od kilku lat jest bardzo popularny. Telewizja nie zamierza z niego zrezygnować. Tym bardziej że kolejne edycje obfitują w niespodzianki. Tak jak ta, która tuż przed nami. Marta Manowska zdradziła co nieco z tego, co będziemy mogli zobaczyć jesienią.

Nowa edycja Rolnik szuka żony

Widzowie nie mogą się już doczekać kolejnej edycji popularnego show. Co prawda na nowe odcinki trzeba poczekać do 17 września, ale podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizja Polska zdradziła kilka szczegółów z nowej edycji. Marta Manowska w rozmowie z dziennikarką Świata Gwiazd zdradziła, że ta edycja będzie inna.

Będzie inna, ze względu na to, że będą w niej dwie dziewczyny, co nam się jeszcze nigdy nie zdarzyło — zdradziła Manowska.

Czyżby rolniczki coraz chętniej brały sprawy w swoje ręce? W końcu panie nie czekają na księcia na białym koniu. Zaczynają zaś aktywnie walczyć w swoje szczęście. To może być ciekawa rywalizacja. Liczymy na bardzo ciekawy sezon.

Uczestniczki programu Rolnik szuka żony

Nowa jakość programu będzie polegała na tym, że widzowie śledzić będą nie tylko panie, które starają się zdobyć serce rolników. Zobaczymy także mężczyzn, którzy zawalczą o rękę rolniczek. Gospodyni show dodała w rozmowie, że dwie kobiety, które zdecydowały się zaprosić uczestników do swojego gospodarstwa, bardzo się między sobą różnią.

Mają bardzo silne podstawy, są bardzo silne, osiągnęły sukces zawodowy, ale wiele je też różni. Wydaje mi się, że w tych różnicach będzie bardzo ciekawa opowieść, bo naprawdę mają zupełnie inne charaktery, inne osobowości, chyba w trochę inny sposób żyją — oceniła Marta Manowska.

Rolnik szuka żony może dzięki tej zmianie zyskać bardzo dużo. Zamierzacie śledzić nowe odcinki programu? Liczycie na kolejne śluby uczestników i uczestniczek programu?

Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska na polu słoneczników
Marta Manowska na polu słoneczników
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także