W poniedziałkowy poranek Roxie, która dopiero co zaśpiewała dla publiczności w Opolu, odwiedziła Dzień Dobry TVN. W śniadaniowym show opowiedziała o swojej debiutanckiej płycie, która trafiła do sklepów ponad tydzień temu. Idolka nastolatek zaprezentowała przy okazji swoją nową fryzurę – lekko podcięte końcówki włosów – oraz stylizację. Tym razem na komplet Roksany złożył się czerwony zestaw jej ulubionej marki PLNY LALA. Dotychczas największą znaną fanką projektów marki odzieżowej była Oliwia Bieniuk.
Szacuje się, że za samą spódnicę i bluzę zwyciężczyni The Voice Kids musiała zapłacić ok. 600 złotych. Do tego należy doliczyć koszt plastikowej torebki mieniącej się kolorami tęczy oraz stylowych dodatków – okularów z białą ramką i sportowych butów. Można śmiało więc stwierdzić, że Roksana Węgiel w Dzień Dobry TVN miała na sobie komplet warty ponad tysiąc złotych.
Jak oceniacie nową stylizację Roxie? Dla nas bomba.