NewsyRoksana Węgiel w słodkiej sesji z braćmi. Malutki Tymek jest do niej bardzo podobny, a 9-letni Maksymilian?

Roksana Węgiel w słodkiej sesji z braćmi. Malutki Tymek jest do niej bardzo podobny, a 9‑letni Maksymilian?

Roksana Węgiel: bracia
Roksana Węgiel: bracia
Adam Streb
17.03.2020 20:20, aktualizacja: 18.03.2020 08:39

Roksana Węgiel ma dwóch braci. Tymek urodził się na początku lutego, a jej straszy brat – Maksymilian, to już 9-letni chłopiec. Młoda wokalistka była bardzo przejęta przyjściem na świat kolejnego członka rodziny. Z tego powodu postanowiła nawet zrezygnować z występów publicznych. Zamierzała nacieszyć się maleństwem, zanim rzuciła się w wir pracy.

Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – mówiła magazynowi Flesz.

Kiedy Roxie mówiła te słowa raczej nie przypuszczała nawet w najśmielszych snach, że na zabawianie Tymka będzie miała znacznie więcej czasu niż tylko miesiąc. Ze względu na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego Roksana odpoczywa w rodzinnym Jaśle.

Wszystkie zaplanowane koncerty młodej artystki zostały przesunięte na bliżej nieokreślony termin, nagrania w studiu przełożone, a zdjęcia w szkołach zawieszone na dwa tygodnie. Przez epidemię koronawirusa Roksana znalazła się w sytuacji, w której spokojnie może nadrobić zaległości w relacjach z rodziną, z którą przez ostatnie dwa lata widywała się rzadziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Roksana Węgiel: bracia są do niej podobni?

Roxie zamieściła domową sesję z Maksymilianem i Tymkiem. Do uroczych zdjęć dodała hasztag #zostanwdomu, który ma nakłonić jej fanów do nie wychodzenia na zewnątrz. Głos wokalistki jest tutaj szczególnie ważny – jej profil śledzi ponad 1 milion internautów, wśród których nie brakuje uczniów szkół podstawowych, często niezdających sobie sprawy z powagi sytuacji.

Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało... Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się... #zostańwdomu – napisała Roxy pod zdjęciem z braćmi.

Fani są zachwyceni zdjęciami Roksany Węgiel z braćmi. Wielu z nich doszukuje się podobieństwa Tymka do Roxie.

  • Jakie słodziaki z was.
  • Taki mały, a już jaki podobny do Roksany.
  • Oczy macie takie same, tak samo piękne – pisali internauci.

O charakterze noworodka jeszcze niewiele można powiedzieć. Maluch ma zaledwie miesiąc. Natomiast młodszy o sześć lat brat Roksany Węgiel ma nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, prawdopodobnie nie pójdzie w ślady sławnej siostry. Jego pasją jest piłka nożna.

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki. Zdecydowanie woli sport – mówiła nam Roksana.

Jedno jest pewne – widać, że cała trójka to bardzo zgrane i kochające się rodzeństwo. Oby tak dalej!

Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel z braćmi
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Roksana Węgiel ma brata - Tymek, 09.02.2020 rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także