NewsyW polskim show-biznesie nie brakuje wielodzietnych rodzin. Nie tylko Wiśniewski może pochwalić się pokaźną gromadką dzieci

W polskim show-biznesie nie brakuje wielodzietnych rodzin. Nie tylko Wiśniewski może pochwalić się pokaźną gromadką dzieci

Rodziny wielodzietne w show-biznesie
Rodziny wielodzietne w show-biznesie
Krystyna Miśkiewicz

01.06.2023 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Show-biznes to bardzo wymagające środowisko w związku z tym wielu artystów świadomie decyduje się na to, aby nie mieć dzieci. Kariera, jaką robią piosenkarze, aktorzy, dziennikarze, prezenterzy, czy inne osoby związane z tym światem wymaga wielu poświęceń. Posiadanie rodziny, nie jest zatem łatwym zadaniem. Jest jednak wiele znanych osób, które udowadniają, że bywanie na salonach idzie w parze z posiadaniem licznej rodziny. Sprawdziliśmy, komu z powodzeniem udaje się łączyć życie w blasku fleszy z rodzicielstwem.

Rodziny wielodzietne w polskim show-biznesie

Opieka nad dziećmi jest szczególnym wyzwaniem dla mam, które jednocześnie pracują i muszą zawodowe plany pogodzić z najważniejszą życiową rolą. Kobiety, które postanowiły związać swoją przyszłość z show-biznesem, mają bardzo trudne zadanie. Nie mają typowego etatu, a pracę i grafik zawodowy, który wymaga dyspozycyjności i dużej elastyczności w gospodarowaniu czasem. Tym bardziej trudno im jest wychowywać sporą gromadkę pociech.

To, że jest jak najbardziej możliwe, wspaniale udowadnia Małgorzata Rozenek, która jest jedną z najbardziej zapracowanych mam w show-biznesie. Jest prezenterką telewizyjną, właścicielką własnej marki modowej, ale przede wszystkim mamą. Wychowuje dwóch starszych synów: Stanisława i Tadeusza z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a także Henia, którego tatą jest jej obecny mąż Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek o in vitro
Małgorzata Rozenek o in vitro

Kolejną mamą, która doskonale łączy karierę z opieką nad dziećmi jest Małgorzata Socha. Aktorka, która od wielu lat jest jedną z najbardziej pracowitych gwiazd, wspólnie z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje troje dzieci. Jej najstarsza córka Zosia przyszła na świat w 2013 roku, gdy miała 4 lata, doczekała się młodszej siostry Barbary, a zaledwie rok później dołączył do nich mały Staś.

Małgorzata Socha z dziećmi
Małgorzata Socha z dziećmi

Karierę w show-biznesie z opieką nad dziećmi wspaniale udaje się łączyć także Monice Mrozowskiej. Aktorka doskonale znana widzom z serialu Rodzina zastępcza doczekała się czworga dzieci. Jej najstarsza córka Karolina ma już 20 lat. Ma jeszcze troje młodszych dzieci: 13-letnią Jagodę, 9-letniego Józefa i maleńkiego Lucjana, który przyszedł na świat w styczniu 2021 roku.

Monika Mrozowska z dziećmi
Monika Mrozowska z dziećmi

Sporą gromadką dzieci mogą się także pochwalić aktorzy Dominika Figurska i Michał Chorosiński. Małżonkowie doczekali się sześciorga dzieci. Wspólnie wychowują 20-letnia Anastazję, 18-letnią Matyldę, 16-letniego Józefa, 11-letniego Piotra, 9-letniego Jana, a także Alana, który przyszedł na świat w 2020 roku.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński
Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Sześcioro dzieci wychowuje również Michał Wiśniewski. Najstarszy syn piosenkarza to 21-letni Xavier, jego młodsze siostry to kolejno: 19-letnia Fabienne, 16-letnia Etiennette i 15-letnia Vivienne. Dwa lata temu z piątą żoną doczekał się syna Falco Amadeusa, a kilka dni temu na świat przyszedł ich kolejny syn- Noel Cloe. Również ukochana wokalisty wychowuje czworo dzieci z poprzedniego związku.

Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą
Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą

Ojcem czworga dzieci jest także życiowy partner zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk sprawdza się jako tata 20-letniej Oliwii, 17-letniego Szymona, 12-letniego Jana, oraz Kazika, który przyszedł na świat w 2020 roku. Najmłodszy syn byłego piłkarza jest owocem jego związku z Martyną Gliwińską.

Jarosław Bieniuk z rodziną
Jarosław Bieniuk z rodziną

Czworo dzieci wychowuje z mężem Katarzyna Bosacka - specjalistka od zdrowego żywienia. Najstarszy syn dziennikarki Jan jest już dorosły, córka Marysia ma 21 lat, Zosia w tym roku skończy 18 lat, a najmłodszy Franek to uroczy 9-latek.

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)
Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Czworo dzieci wychowuje: Anna Czartoryska - Niemczycka. Troje dzieci wychowują: Karolina Malinowska z Olivierem Janiakiem, Joanna Przetakiewicz, Syliwa Przybysz i Jan Przybysz oraz modelka Kamila Szczawińska. W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć gwiazd i ich dzieci.

 • Olivier Janiak - Święta Bożego Narodzenia 2020
 • Joanna Przetakiewicz - Boże Narodzenie 2020
 • Katarzyna Bosacka pokazała córkę Marysię
 • Katarzyna Bosacka z synem
 • Małgorzata Socha z synkiem
 • Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki
 • Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka Antosia
 • Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia
 • Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia syna
 • Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia syna
 • Michał Wiśniewski pochwalił się wyjazdem do Paryża. Towarzyszyła mu Vivienne
 • Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem
 • Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci
 • Kamila Szczawińska urodziła
 • Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?
 • Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021
 • Christian Janiak - syn Oliviera Janiaka
 • Joanna Przetakiewicz z synami – Alexem, Filipem i Jakubem
 • Katarzyna Bosacka w ciąży
[1/19] Olivier Janiak - Święta Bożego Narodzenia 2020
Zobacz także