NewsyMałgorzata Kożuchowska zdradziła, co wydarzy się w domu Boskich

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co wydarzy się w domu Boskich

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Magda Guss-Gasińska

31.01.2015 10:42, aktual.: 01.02.2015 21:39

''Rodzinka.pl'' wraca na ekrany już 6 marca

Ekipa ''Rodzinki.pl'' pracuje na planie 6. sezonu. Praca wre, a serialowi Boscy harują od rana do wieczora. Paulina Drażba z ''Pytania na śniadanie'' odwiedziła Małgorzatę Kożuchowską w pracy. Serialowa Natalia zdradziła, co wydarzy się w nowym sezonie.

Dom Boskich będzie pękał w szwach. Tomek (Maciej Musiał) wróci do domu. Młody przystojniak zerwie z dotychczasową ukochaną Magdą (Olga Kalicka). Tomek niedługo pozostanie singlem. Fanki Maćka będą miały powody do zazdrości, bo Boski nie będzie mógł się opędzić od ślicznotek z uczelni. Poza tym do domu Boskich wprowadzą się rodzice Natalii, którzy czekają na odebranie swojego nowego lokalu. Będzie zabawnie, a momentami strasznie.

Teraz pracujemy od poniedziałku do piątku. Gdyby można było i gdyby się spełniały wszystkie marzenia, to zostałabym jeszcze w domu. Ale musiałam wrócić do pracy. Takie były ustalenia i moje zobowiązania. Nie jestem tutaj sama. Jest ze mną Jasiek. Nie zostawiłam go w domu. Tu jestem mamą dla trzech wyrośniętych chłopaków, ale mam też swojego malucha, więc nie mam wyrzutów sumienia - powiedziała świeżo upieczona mama, Małgorzata Kożuchowska.
Obraz

fot. screen z Facebook[/caption]

Aktorkę zobaczymy też na antenie TVN w serialu ''Prawo Agaty''. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także