NewsyRodzina królewska na świątecznej mszy. Debiut Louisa przyćmił nawet stylową Kate. To ich pierwsze wyjście od czasu pandemii

Rodzina królewska na świątecznej mszy. Debiut Louisa przyćmił nawet stylową Kate. To ich pierwsze wyjście od czasu pandemii

Rodzina królewska na mszy świątecznej
Rodzina królewska na mszy świątecznej

25.12.2022 12:40, aktual.: 29.12.2022 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjska rodzina królewska ma fanów na całym świecie. Śledzą ją nie tylko poddani z krajów Wspólnoty Narodów, ale również mieszkańcy państw, nie mających nic wspólnego z Windsorami. Dziś numerem jeden w dynastii jest król Karol III, który w tym roku objął stanowisko w miejsce matki, Elżbiety II. U jego boku stoi królowa małżonka, Camilla.

Drugie skrzypce w rodzinie grają syn Karola – książę William oraz jego małżonka – księżna Kate. Następca tronu ma troje dzieci: 9-letniego księcia George'a, 7-letnią księżną Charlotte  oraz 4-letniego księcia Louisa. Dziś zarówno młodsi, jak i starsi członkowie dynastii pojawili się na tradycyjnym, corocznym nabożeństwa bożonarodzeniowym. Tym razem odbyło się ono w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w Norfolk. Było to pierwsze tak duże wspólne wyjścia arystokrackiej elity od czasu pandemii koronawirusa. Jak zaprezentowali się poszczególni członkowie rodziny królewskiej?

Świąteczne nabożeństwo. Zdjęcia rodziny królewskiej

W drodze do świątyni członkowie dynastii Windsorów zostali sfotografowani przez reporterów. Jego Królewska Wysokość miał na sobie brązowy płaszcz, jasną koszulę z krawatem i szare spodnie od garnituru. Jego małżonka – niebieski komplet: płaszcz, suknię i kapelusz ze zdobieniem. Jej look uzupełniały masywne kozaki i rękawiczki. Kate miała na sobie zielony płaszcz i kapelusz w tym kolorze z piórkiem. Mała Charlotte'a wyróżniała się burgundowym paltem. Nasz wzrok przykuli przede wszystkim William, George i Louis!

Dwaj pierwsi wyglądali jak bliźniacy. Dziś wbili się w niemal identyczne, granatowe garnitury. Do nich dobrali takie same koszule i dość podobne krawaty. Na uwagę zasługuje też najmłodszy członek dynastii, Louis, dla którego był to debiut w trakcie nabożeństwa bożonarodzeniowego. Dziś miał on na sobie dwurzędowy płaszcz o podobnym kroju co u Charlotte, szorty i podkolanówki.

Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, którzy członkowie dynastii mieli na sobie najlepsze kreacje.

Zobaczcie, jak Kate wyglądała w ubiegłych latach. Tym razem to Louis przyćmił ją swoim debiutem!

 • Royalsi na mszy świątecznej
 • Royalsi na mszy świątecznej
 • Royalsi na mszy świątecznej - Charlotte, Kate, George, William
 • Royalsi na mszy świątecznej - debiut Louisa
 • Royalsi na mszy świątecznej - Louis i Charlotte
 • Royalsi na mszy świątecznej - Kate
 • Royalsi na mszy świątecznej
 • Royalsi na mszy świątecznej - debiut Louisa
 • Royalsi na mszy świątecznej - debiut Louisa
 • Royalsi na mszy świątecznej - George i William
 • Royalsi na mszy świątecznej
 • Royalsi na mszy świątecznej - Kate i Charlotte
 • Royalsi na mszy świątecznej
[1/13] Royalsi na mszy świątecznej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także