NewsyStan Lamara Odoma nie jest najlepszy. Kim Kardashian i Kris Jenner apelują na Instagramie o modlitwę za niego

Stan Lamara Odoma nie jest najlepszy. Kim Kardashian i Kris Jenner apelują na Instagramie o modlitwę za niego

Stan Lamara Odoma nie jest najlepszy. Kim Kardashian i Kris Jenner apelują na Instagramie o modlitwę za niego
Ewelina Buchnajzer

18.10.2015 13:12, aktual.: 18.10.2015 14:09

Stan zdrowia koszykarza i byłego męża Khloe Kardashian - Lamara Odoma wciąż jest ciężki. Pomimo tego, że mężczyzna zaczął samodzielnie oddychać to lekarze nie daj a gwarancji na 100 procentowe wyleczenie.

Do tej pory oficjalnie nikt z rodziny byłej żony sportowca publicznie nie wypowiadał się na temat tego zdarzenia i samych okoliczności wypadku. Tylko Kris i Bob Kardashian lakonicznie wyrazili skruchę. Przypominamy, że Odom trafił do szpitala po 3-dniowej orgii seksualnej z kilkoma prostytutkami. Wprawdzie Khloe odwiedziła Lamara w szpitalu w obecności fotoreporterów, ale nie komentowała sprawy.

Dziś na Instagramie Kim Kardashian i Kriss Jenner pojawiły się pamiątkowe zdjęcia z gwiazdorem i wzruszające podpisy. Żona Kanye Westa pokazała fotografię z wesela siostry i podpisała ją:

Wierzę w Ciebie. Wierzę w moc modlitwy i pozytywnej energii ! Dziękuję wszystkim za modlitwę! Lammy - Jestem tak szczęśliwa, że wraz z Kendall mogłyśmy wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Bóg jest dobry! - czytamy i domyślamy się, że ma to powiązanie z poprawą jego stanu zdrowia

Kris z kolei zamieściła rodzinne zdjęcie i skomentowała je w podobny sposób: No dalej Lamar! Jesteś przecież mistrzem! Wiem, że potrafisz... i dodała hasztag #proszę o modlitwę.

Miejmy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy i szybko zobaczymy Lamara na boisku.

Kim Kardashian zamieściła wzruszający wpis
Kim Kardashian zamieściła wzruszający wpis
Kris Jenner prosi o modlitwę za Omara Odoma
Kris Jenner prosi o modlitwę za Omara Odoma
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także