Dziś małżeństwo pokazało na Instagramie, jak spędzają wieczór. Na filmiku wygłupiają się i tańczą do hitu Dawida Podsiadło, W dobrą stronę. To chyba ich ulubiona piosenka. Miejmy nadzieję, że pozwoli to napastnikowi rozluźnić się przed meczem z Kazachstanem, który gra już w niedzielę. Oby na boisku pokazał wszystko, na co go stać!
Trzymamy kciuki za niedzielny występ na murawie! :)