Koledzy już zdążyli podziękować mu za wspólną grę. Na razie jedynie za pośrednictwem social mediów. Jako pierwszy wpis zamieścił Robert Lewandowski:
Na Twitterze podziękował mu również Kamil Glik:
Dołączył się też Kamil Grosicki:
Łukasz Fabiański:
Nie zabrakło również ciepłych słów od Wojciecha Szczęsnego:
Sportowe poczynania Artura Boruca będzie jeszcze można podziwiać na meczach A.F.C. Bournemouth.