NewsyStare zdjęcia Popka trafiły do internetu. To niewiarygodne jak bardzo zmienił się przez ostatnie lata

Stare zdjęcia Popka trafiły do internetu. To niewiarygodne jak bardzo zmienił się przez ostatnie lata

Popek chce zostać posłem.
Popek chce zostać posłem.
Kuba Górski

25.01.2018 14:47, aktual.: 25.01.2018 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popek to jeden z najbardziej charyzmatycznych, ale i najbardziej kontrowersyjnych muzyków w Polsce. Raper zasłynął  licznymi tatuażami, bliznami i wulgarnymi tekstami piosenek. Nie jest mu również obcy konflikt z prawem - to właśnie z tego powodu przez jakiś czas nie mógł pozwolić sobie na swobodny powrót do kraju.

Kontrowersyjny raper znalazł się ostatnio na językach, ale tym razem nie ze względu na swoje zachowanie czy wygląd - media i fani oszaleli, gdy świat ujrzała informacja, że Popek weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami. Choć mogłoby się wydawać, że nie jest to dla niego odpowiedni program, muzyk zamierza potraktować to jak kolejną walkę na ringu i zwyciężyć. W oficjalnym oświadczeniu wyraźnie zaznaczył, że jego apetyt na wygraną jest ogromny:

Pozdrawiam z Jamajki! Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z gwiazdami". Będzie cza-cza-cza! Wygram ten program, a robię to z dwóch powodów. Żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program oraz utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich - napisał.

Kolejną dawkę emocji internautom zafundowało zdjęcie, które przedstawia Popka sprzed kilku lat. Raper jeszcze przed rozpoczęciem kariery pozbawiony był blizn i licznych tatuaży. Użytkownicy sieci nie kryją zaskoczenia wyglądem Popka z przeszłości, bo naprawdę ciężko go rozpoznać.

Zobaczcie sami!

Popek ogolił głowę na łyso
Popek ogolił głowę na łyso
Obraz
Popek ogolił głowę na łyso
Popek ogolił głowę na łyso
Popek, Król Albanii - Facebook
Popek, Król Albanii - Facebook
Popek córka przerażające zdjęcie
Popek córka przerażające zdjęcie
Popek ogolił głowę na łyso
Popek ogolił głowę na łyso
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także