Dzisiaj rusza „Top Model 7”! A my sprawdziliśmy, co dzieje się z aż 30 finalistów poprzednich edycji!

Top Model uczestnicy

Top Model uczestnicy

3 z 7

Kariery uczestników Top Model po programie: Druga edycja

Olga Kaczyńska

Po zwycięstwie w Top Model pracowała jako modelka. Niedługo potem zniknęła z mediów. Ze swoimi fanami pozostaje w kontakcie za pomocą Instagrama.

Olga Kaczyńska z chłopakiem w Top Model 7

Olga Kaczyńska z chłopakiem w Top Model 7

Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję Top Model

Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję Top Model

Anna Bałon

Zakończyła z karierę modelki. Jakiś czas temu planowała zająć się managementem.  Po wizycie na Jasnej Górze i udziale w specjalnej mszy, Bałon przeżyła głębokie nawrócenie.

Anna Bałon - zakończyła z karierę modelki. Jakiś czas temu planowała zająć się managementem. Po wizycie na Jasnej Górze i udziale w specjalnej mszy, Bałon przeżyła głębokie nawrócenie.

Anna Bałon

Anna Bałon – finał Top Model 2

Anna Bałon – finał Top Model 2

Michalina Manios

Modelka okazała się dużą odwagą, gdyż publicznie wyznała, że urodziła się hermafrodytą i w dzieciństwie nosiła imię Michał. Po zakończeniu programu nie zrobiła zawrotnej kariery modelki. Można ją było oglądać w teledysku do remiksu piosenki „Until we bleed” szwedzkiej piosenkarki Lykke Li.

Michalina Manios przeszła metamorfozę

Michalina Manios obecnie

Michalina Manios – finał Top Model 2

Michalina Manios – finał Top Model 2

Magdalena Roman

Zasłynęła z tego, że jako jedyna z uczestniczek Top Model, nie zgodziła się na rozbieraną sesję podczas programu. Łamiąc regulamin, musiała opuścić dom modelek. To jednak okazało się początkiem jej kariery. Miała sesje zdjęciowe do Vivy!, Glamour, a także do znanego magazynu Telva. Jako jedyna trafiła na models.com, tj. najbardziej prestiżowego portalu skupiającego modelki z całego świata.

Magdalena Roman – zasłynęła z tego, że jako jedyna z uczestniczek Top Model, nie zgodziła się na rozbieraną sesję podczas programu. Łamiąc regulamin, musiała opuścić dom modelek. To jednak okazało się początkiem jej kariery. Miała sesje zdjęciowe do Vivy!, Glamour, a także do znanego magazynu Telva. Jako jedyna trafiła na models.com, tj. najbardziej prestiżowego portalu skupiającego modelki z całego świata.

Magdalena Roman

3 z 7


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×