Dzisiaj rusza „Top Model 7”! A my sprawdziliśmy, co dzieje się z aż 30 finalistów poprzednich edycji!

Top Model uczestnicy

Top Model uczestnicy

1 z 7

Co słychać u finalistów wszystkich edycji Top Model?

Top Model, to znany i lubiany program typu reality show, emitowany przez stację TVN. Do trzeciej edycji znany jako Top Model. Zostań Modelką. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku.

Początkowo brały w nim udział jedynie kobiety, od 2014 roku w programie zaczęli pojawiać się również mężczyźni. Dotychczas powstało 6 edycji show. Od zeszłego roku trwają przygotowania nad kolejną, 7 już edycją. Owoce tej pracy widzowie będą mogli podziwiać na ekranie swoich telewizorów już dzisiaj – o 21.30 TVN wyemituje pierwszy odcinek nowego sezonu.

Top Model to szansa dla wielu młodych ludzi, którzy dzięki niemu mogą spełnić swoje senne marzenie o popularności i sławie – zostanie modelką/modelem. Jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolin Korwin Piotrowska, którą w trzeciej edycji zastąpiła Katarzyna Sokołowska, podczas programu wyłaniali finałową „13-tkę”, która zamieszkując w domu modelek rywalizowała ze sobą o tytuł Top Modelki. Nagrodami są kontrakty i sesje zdjęciowe ze znanymi w świecie modelingu markami i agencjami. Warunkami jakie musieli spełnić uczestnicy programu, to, w przypadku kobiet – minimum 170 cm wzrostu, wiek 18-27 lat, w przypadku mężczyzn – 180 cm wzrostu, wiek 18-30 lat.

W programie często pojawiali się goście specjalni m.in. Anja Rubik, Ewa Minge, Zuzanna Bijoch, Łukasz Jemioł, Robert Wolański, Michał Piróg, Magda Gessler i wiele innych.

Jak potoczyła się kariera uczestników programu? Co się z nimi dzieje po latach od emisji reality? Postanowiliśmy się o tym przekonać. Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć.

1 z 7


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×