Sylwia Grzeszczak o córce, mężu i… romansie. Rzadko tak szczerze mówi o życiu prywatnym. 12 najbardziej osobistych zwierzeń gwiazdy

Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym

Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym

Sylwia Grzeszczak prywatnie. Wokalistka chroni szczegóły życia codziennego. Nie ma jednak mocnych na dziennikarzy. Wiedzieliście, że miała problemy z wagą oraz o skandalu, przez który prawie rozstała się z Liberem? Oto 12 najbardziej osobistych zwierzeń gwiazdy.

Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy na scenie stanęła w wieku pięciu lat. Swój talent zaprezentowała w programie Od przedszkola do Opola. W 2005 roku wystąpiła w Idolu, gdzie zaśpiewała utwór Whitney Houston I will always love you. Otrzymała pochwały od Kuby Wojewódzkiego oraz Elżbiety Zapendowskiej, którzy zasiadali w jury. Trzy lata później nagrała płytę z producentem Liberem, z  którym obecnie są małżeństwem. Jej utwory takie jak: Małe rzeczy, Księżniczka, Tamta dziewczyna i wiele innych, śpiewa cała Polska. Dziś artystka zasiada w jury programy The Voice of Poland i daje przepisy na sukces innym. Co ciekawe, wokalistka ośmiokrotnie odrzuciła propozycję jurorowania.

O ile o karierze Sylwii można mówić godzinami, to o jej życiu prywatnym już niekoniecznie. Artystka niezwykle rzadko komentuje to, co dzieje się w jej domowym zaciszu. Tylko kilkakrotnie mówiła o córce, mężu i jego rzekomym romansie z Natalią Szroeder. Przypominamy jej najbardziej osobiste wyznania na przestrzeni lat.

Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym. 12 najbardziej osobistych wyznań gwiazdy

Sylwia Grzeszczak wraz ze swoim mężem, chronią prywatność. Stronią także od skandali, jednak mają jeden głośny na swoim koncie. Piosenkarka związała się z raperem zaraz po wydaniu ich wspólnego albumu w 2008 roku. Kilka lat później producent nawiązał muzyczną współpracę z Natalią Szroeder.

Pojawiły się wtedy plotki o romansie młodej wokalistki z jeszcze wtedy chłopakiem Grzeszczak. Cała trójka szybko zdementowała te pogłoski i równocześnie w swoich social mediach dodali wspólne zdjęcie oraz opis, którym zdementowali krzywdzące publikacje:

Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne,ludzkie relacje są całkiem możliwe:) Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś.Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej:)

Para w 2014 roku zdecydowała się na ślub. Na potomstwo nie kazali długo czekać. Niespełna rok później na świat przyszła Bogna. Grzeszczak nie zdradza za dużo, ale czasem nie daje rady się powstrzymać:

Jestem szczęśliwa, że młodo zostałam mamą. Córka zainspirowała mnie do tworzenia albumu. Zaczęłam ją nagrywać, kiedy jeszcze była w brzuchu. Teraz nasza córka przysłuchuje się temu, co robią jej rodzice. Będę ją wspierać niezależnie jaką drogę wybierze. Widzę w niej cechy podobne do mamy i taty.

Piosenkarka pokazała córkę w teledysku do utworu Prawda o nas, pod którego koniec dziewczynka a capella śpiewa piosenkę swojej mamy.

Gwiazda zdradziła także, że ma problemy z wagą oraz to, dlaczego w szkole muzycznej ukrywała swój talent wokalny. W galerii prezentujemy 12 najciekawszych osobistych wyznań Sylwii Grzeszczak.


Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ona jest bardzo sztywna i pełna zahamowań. Ale jest „od śpiewania”, a nie prezentowania luzu….

 • Gość pisze:

  Sylwi piosenki lubię, natomiast jako jurorka się nie sprawdziła. Poziom zachowania i wypowiedzi = poziomowi Margaret w 10 edycji tego programu.

 • Gośćgosc pisze:

  Ani Sylwia ani Justyna nie nadaja sie jako jurorki spiewac spiewaja dobrze

 • Gość pisze:

  Pie*rdolicie kocopoły! Sylwia jest the best of the world!! Ma piękny głos i nie wywyższa się tak jak te wszystkie inne napompowane lale!!!!

 • Sab pisze:

  Ma super utwory,
  Jest skromną osobą
  A jako jurorka- to przecież Jej debiut-rozwinie się..

  • Gość fanka pisze:

   Debiut, nie debiut, ale zupełnie tu nie pasuje. Każdy z trenerów miał przecież kiedyś swój debiut. Sylwia jest poprostu nijaka w tym programie i niczego tu nie wnosi. Mimo, że od dawna jestem jej fanką w tym programie Sylwia się nie sprawdza

 • Penelopa pisze:

  Ludzie co wy pieprzycie ale żółci z was wychodzi co wy chcecie od S.Grzeszczak śpiewa przepięknie zazdrość i jeszcze raz zazdrość z was wychodzi ………

 • Gość pisze:

  Wystarczyło posłuchać jej piosenek i Szreder z tego czasu.Romans był na bank i obie o tego tyłka wylnialego biały się na piosenki.Smieszne to było

 • Felixa pisze:

  Jako jurorka jest po prostu nijaka, brak kompetencji i inteligencji, nie wiem dlaczego to ją uczyniono jurorką. Śpiewa nierówno a jej piosenki są bardzo do siebie podobne. Wygląd baby Jagi z kaczym nosem i tymi groteskowymi perukami i jakieś szalone popisy na pianinie. Co to jest. Jurorka, która nie umie mówić i piosenkarka, która nie umie śpiewać.

  • J. 1959 pisze:

   Nie zgadzam się z tymi ochydnymi twoimi wpisami

  • Anonim pisze:

   Jak można być tak nieobiektywnym, paniSylwiu ,przepraszam w imieniu,p. Feliksy, wstyd mi za takie wypowiedzi,szczególnie że jest p.Sylwia doskonałą wokalistką

  • Gość pisze:

   Ja bym z chęcią posłuchała, jak Ty śpiewasz i ilen Ty wiesz o jurorowaniu.

  • gość1_1 pisze:

   W sumie śpiewać umie i to b. dobrze – nawet #zapendowska to powiedziała, ale jest chyba już inna i staje się trochę nudna…

  • Aga pisze:

   Masz rację, brawo!

  • Gość Ela pisze:

   Proszę spojrzeć na siebie a nie krytykować i obrażać innych.

  • Gośćlola pisze:

   Patologia zro empatii same tu ideały prawdopodobnie są najlepsi i niemaja sobie nic do zarzucenia albo noc nie robią tylko oceniają innych krytycznie bo tylko to im wychodzi i nic w życiu nie osiągnęli prawdopodobnie bezrobocie nuda kreuje takie charaktery myślę że socjal powinien wzrosnąć będzie takich więcej

  • Gość pisze:

   Jesteś chyba z kosmosu kobieto! Nie wiesz co piszesz. Brak taktu, umiejętności myślenia. Jednym słowem brak rozumu Felixa!

 • Gość pisze:

  Utalentowana poznańska piosenkarka, mądra i empatyczna dziewczyna. Zawiść i zazdrość to drugie imię zakompleksionych osób🤷‍♂️

 • Totylkoja pisze:

  Niestety, pani Grzeszczak, jako jurorka jest nieinteresująca, a co za tym idzie, program traci punkty… Może Jej nijaka postawa wynika z charakteru, ale co mnoe widza obchodzi, że nie ma własnego zdania… chcę obejrzeć atrakcyjny program w świetnej oprawie… Sylwia Grzeszczak nie nadaje się do tego programu…

 • Gość pisze:

  Piękna uzdolniona kobieta, ma tyle przebojów że niejeden artysta mógłby pozazdrościć

 • Gość pisze:

  Uważam że Sylwia Grzeszczak oddzielając życie prywatne od publicznego pokazuje jaką wartościową jest osobą. Nas jako odbiorców powinna interesować tylko jej twórczość. Byłam na jej koncercie i widziałam jaka jest uzdolniona muzycznie, pięknie śpiewa, to co potrafi zrobić z głosem 😲 Uważam że jest jedną z Najlepszych wokalistek w Polsce.

 • Gość pisze:

  Widać że nie byłeś u niej na koncercie

 • Gośćja pisze:

  Wszyscy są fanrastyczni nie ujmując niczego poprzednika ….powinniśmy być dumi że mamy fajnych piosenkarzy …brawo

 • Fortuna pisze:

  Popieram.Ona jest cudowna