Szukaj

Oto najgłośniejsze okładki 2018 roku! Tym żył polski i światowy show-biznes!

Okładki najgłośniejsze 2018
1 z 2

Najgłośniejsze okładki 2018 roku

Vogue Polska, francuskie Elle z Joanną Kulig, Playboy z Justyną Żyłą, ciężarna Marta Kaczyńska w bikini w Super ExpressieOto najgłośniejsze okładki 2018 roku. Wybraliśmy 10 czołówek, które wstrząsnęły polskim i zagranicznym show-biznesem.

Vogue Polska – Anja Rubik i Małgosia Bela: kontrowersyjny debiut

Okładka pierwszego numeru polskiej edycji magazynu Vogue odbiła się szerokim echem w całym kraju. Na czołówce pojawiły się dwie polskie topmodelki – Małgorzata Bela i Anja Rubik, które ubrane na czarno zapozowały przed Pałacem Kultury i Nauki “znikającym” w chmurach smogu. Ze zdjęcia wylewa się przygnębiający klimat, a uwagę zwraca przekrzywiony kadr, co jest typowe dla stylu autora fotografii – Niemca Juergena Tellera. Okładka wzbudziła ogromne poruszenie w internecie – od zachwytów, po gorzką krytykę.

Premierowe wydanie magazynu ozdobione podpisami modelek trafiło na aukcję WOŚP 2019. W chwili obecnej kosztuje ok. 1500 złotych.

VOGUE Polska - pierwszy numer, okładka – Anja Rubik i Małgosia Bela

VOGUE Polska – pierwszy numer, okładka – Anja Rubik i Małgosia Bela

Elle France – Joanna Kulig: wielki debiut polskiej aktorki

Październikowy numer francuskiej edycji magazynu Elle ozdobiła Joanna Kulig, którą okrzyknięto “nową sensacją europejskiego kina”. Zdjęcie wykonał słynny Sam Hendel, zaś dziennikarze magazynu pisząc o Kulig chwalili jej wysokie umiejętności warsztatowe i świeżość jaką wnosi do współczesnego świata filmu.

Polska aktorka w ciągu ostatnich 12 miesięcy doczekała się wielu wyróżnień w światowej branży filmowej (m.in. dla najlepszej aktorki w Europie), a to wszystko dzięki świetnej kreacji aktorskiej w filmie Zimna wojna.

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Playboy – Justyna Żyła: nagie zdjęcia i wywiad o rozstaniu z mężem

Justyna Żyła w 2018 roku pokazała spektrum swoich umiejętności. Nie tylko otworzyła kanał na YouTube’ie, ale przede wszystkim zaprezentowała całej Polsce swoje wdzięki. Nagie zdjęcia z byłą żoną polskiego skoczka cieszyły się sporym zainteresowaniem, podobnie jak towarzyszący sesji wywiad, w którym Żyła opowiedziała o powodach rozstania ze swoim eks.

Chociaż nie wszystkim się to spodobało, Justyna trafiła do grona najgorętszych celebrytek roku.

Justyna Żyła na okładce Playboya

Justyna Żyła na okładce Playboya

National Enquirer – Angelina Jolie: zdjęcie wychudzonej aktorki

We wrześniu cały świat obiegło zdjęcie wychudzonej Angeliny Jolie, które opublikował amerykański brukowiec National Enquirer. Gazeta wyretuszowała fotografię gwiazdy do tego stopnia, że Angelina wyglądała jak postać z filmu grozy. Do zdjęcia ułożono odpowiednio dramatyczną historię na temat szokująco niskiej wagi byłej żony Brada Pitta (34 kilo):

Zamiast posiłków ssie kostki lodu. W ten sposób oszukuje żołądek, że cokolwiek zjadła – dowiedzieliśmy się z publikacji.

Kilka dni po wyjściu gazety Angelina pokazała się publicznie. Wyglądała tak samo jak zawsze, czyli świetnie.

Angelina Jolie na okładce magazynu

Viva! – Joanna Krupa: Opowieść o drugim ślubie

Joanna Krupa w 2018 roku po raz drugi wyszła za mąż. Gwiazda poślubiła amerykańskiego filmowca, a o szczegółach swojej ceremonii, która odbyła się w tajemnicy przed mediami (nikt nie znał daty ślubu), opowiedziała w magazynie Viva!. Przyjemnej opowieści o miłości towarzyszyła zjawiskowa ślubna sesja.

Joanna Krupa w sukni ślubnej na okładce magazynu VIVA!

Joanna Krupa w sukni ślubnej na okładce magazynu VIVA!

Ich rozstania w 2018 najbardziej wstrząsnęły polskim i zagranicznym show-biznesem. Kto zakończył swój związek?

O ich ciążach i porodach w 2018 było najgłośniej. Które polskie gwiazdy urodziły w mijającym roku?

Oto najlepsze klaty polskiej kadry! Nie tylko Robert Lewandowski ma ciało jak Adonis!


1 z 2

Najlepsza okładka 2018 roku to…

×