Niesamowite metamorfozy 2018. Gwiazdy chudły, zmieniały fryzury i poddawały się operacjom! Oto najlepsze transformacje roku

Metamorfozy gwiazd 2018

Metamorfozy gwiazd 2018

1 z 4

Największe metamorfozy gwiazd 2018

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Rozenek, Patryk Vega, Mariah Carey, Marcia Cross… W 2018 roku nie brakowało metamorfoz wśród polskich i zagranicznych gwiazd. Przypominamy te, o których w ciągu ostatnich 12 miesięcy było najgłośniej. Oto subiektywny ranking Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek ścięła włosy

Małgorzata Rozenek otwiera nasze zestawienie, bowiem to o jej nowej fryzurze pisano najwięcej w polskich portalach plotkarskich. Gwiazda ścięła włosy na modnego boba. Plotkowało się, że zmiana wizerunku zwiastuje zapowiadaną przez nią ciążę. Nic bardziej mylnego. Rozenek odświeżyła wizerunek tak po prostu, a swoją nową fryzurą zainspirowała inne gwiazdy, m.in. jej bliską przyjaciółkę Hannę Lis zobacz.

Mam akurat ten komfort, że jeżeli mam ochotę coś zmienić, to to zmieniam. Bardzo często dotyczy to np. stylu ubierania, jednego dnia ubieram się bardzo zachowawczo, grzecznie, drugiego nagle wbijam się w ogóle w skóry i czuję się bardziej rockowo. Szaleję też z włosami ostatnio. Co prawda te włosy są mi potrzebne do takiego dużego projektu, nad którym prace zaczniemy za chwilę i długość włosów była do tego kluczowa. Zachęcam kobiety do tego, żeby nie bać się zmian – skomentowała Małgorzata swoją metamorfozę.

Jak oceniacie jej nowy image?

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach i modnych okularach we Flamingu

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach

Małgorzata Rozenek na okładce Gali

Małgorzata Rozenek przed metamorozą

Mateusz z Gogglebox schudł ponad 140 kilo

Do dzisiaj wielu nie dowierza w to, jak bardzo zmienił się Mateusz Borkowski, którego doskonale znają widzowie programu TTV Gogglebox – przed telewizorem. Jedna z najbarwniejszych postaci telewizyjnego hitu straciła ponad 140 kilogramów (przed metamorfozą ważył prawie 230 kg). Borkowski nie zdecydował się jednak na spektakularną dietę:

Musiałem poukładać sobie wszystko w głowie. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Nie poskutkowała na mnie dieta. Lekarz powiedział mi, że jest taka możliwość, żebym poszedł na operację zmniejszenia żołądka – wyznał Mateusz.

Warto było, bowiem efekt końcowy wprawia w osłupienie.

Mateusz Borkowski obecnie

Mateusz Borkowski w trakcie metamorfozy

Mateusz Borkowski – metamorfoza przed i po

Agnieszka Chylińska ogoliła pół głowy i szalała z kolorami

Agnieszka Chylińska zszokowała nie tylko widzów programu Mam talent, ale przede wszystkim swoich fanów, gdy zaprezentowała światu kolorowego irokeza. Gwiazda w ciągu roku zmieniała kolor na głowie kilka razy – miała niebieski, purpurowy, różowy, fioletowy, zielony. Nowy wizerunek to odpowiedź na ostatnie wydarzenia w jej życiu, o których wokalistka opowiedziała w tekstach do piosenek na płycie Pink Punk.

Chylińska u Kuby Wojewódzkiego zdradziła, że za spektakularnymi metamorfozami stoją jej córki:

 

Siedzę przy stole, jak zwykle migoty, zastanawiam się, a ten szuka Domestosu, te siedzą i ja tak siedzę, rozkminiam rzeczywistość, kontestuję, i jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną, a 8-letnią Esterą. I Krystyna do mnie mówi: „Mamo, może byś tak sobie zrobiła różowe włosy”, a Estera: „Nie, nie, wydaje mi się, że wtedy będzie zbyt przerysowana”. A ja tak siedzę i wiesz: „Dobra ch•j, idę do swojego pokoju”.

Wisienką na torcie w wizerunku Agnieszki jest tatuaż na głowie.

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach

Agnieszka Chylińska – casting do „Mam Talent”

Agnieszka Chylińska i jej nowy tatuaż zrobiony na głowie

Agnieszka Chylińska i jej nowy tatuaż zrobiony na głowie

Kelly Clarkson schudła 20 kilogramów

Cały świat z niedowierzaniem przyglądał się Kelly Clarkson, gdy opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu telewizyjnego show. Gwiazda oznajmiła światu, że schudła ponad 20 kilogramów. Efekt zawstydził chyba wszystkie amerykańskie celebrytki, które od lat walczą z nadwagą. Kelly udowodniła, że niemożliwe nie istnieje, a jej zmiana nawyków żywieniowych stała się inspiracją do napisania dziesiątek artykułów na ten temat. Plotkuje się, że gwiazda ma w planach wydanie własnej książki z poradami o tym, jak szybko schudnąć.

Kelly zrzuciła tyle kilogramów posługując się prostą dietą. Odcięła niemal cały cukier i zaczęła jeść więcej warzyw. Cukier to najgorszy składnik w jedzeniu i napojach, bo oferuje puste kalorie i żadnych składników odżywczych. Kelly jadła sałatkę na lunch, przestała pić słodkie napoje. Ćwiczy częściej z trenerem. Je mądrzej i czuje się świetnie – ujawnił jeden z amerykańskich tabloidów.

Efekt jest piorunujący. Zobaczcie sami.

Odchudzona Kelly Clarkson

Odchudzona Kelly Clarkson

Kelly Clarkson przed przejściem na dietę

Kelly Clarkson przed przejściem na dietę

Ich rozstania w 2018 najbardziej wstrząsnęły polskim i zagranicznym show-biznesem. Kto zakończył swój związek?

O ich ciążach i porodach w 2018 było najgłośniej. Które polskie gwiazdy urodziły w mijającym roku?

Kto jest najwyższy w rodzinie królewskiej? Porównaliśmy wzrost Meghan i Kate, Williama i Harry’ego, i… wszystko jasne!

1 z 4


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×