Szukaj

Małgorzata Rozenek zmiotła konkurencję swoimi kreacjami na Balach TVN! Oto sześć kreacji, które wstrząsnęły polską modą!

Małgorzata Rozenek, Bal TVN, wszystkie kreacje
1 z 7

Wszystkie kreacje Małgorzaty Rozenek na Balach TVN

Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam w polskim show-biznesie odbywa się od kilku lat. Wówczas gwiazdy mogą dołożyć finansową cegiełkę do działalności organizacji, a na czerwonym dywanie zaprezentować kreacje nad którymi pracują tygodniami. Na ściankach prezentują się największe nazwiska, nie tylko ze stacji TVN.

W 2012 roku po raz pierwszy na balu mogliśmy podziwiać Małgorzatę Rozenek. Jak wyglądała Perfekcyjna Pani Domu zanim osiągnęła obecną popularność? Przypominamy wszystkie sześć kreacji, w których gwiazda błyszczała na uroczystym wydarzeniu. Wszystkie stylizacje Rozenek odbiły się szerokim echem w mediach, wielokrotnie stawiając gwiazdę na piedestale rankingów najlepiej ubranych gwiazd roku.

Zanim zobaczycie jak Małgorzata prezentowała się podczas poprzednich edycji Balu TVN, zobaczcie co szykuje na tegoroczną galę. O wszystkim gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Chcę zaskoczyć. To jest najlepsza impreza w roku ten bal. Ten bal skupia wokół siebie wspaniałych ludzi, wspaniałą inicjatywę. Cudowną atmosferę, cudowną scenografię, ale przede wszystkim bardzo szczytny cel, któremu Fundacja TVN „Nie jesteś sam” wzbogaca się o naprawdę poważne pieniądze. Każda z nas chce w jakiś sposób swoim wyglądem tę atmosferę podkreślić. Przyznam szczerze, że jestem na etapie trzech sukni. Jedna jest naprawdę duża, druga jest duża, a trzecia jest ciekawa. Jeszcze nie wiem, co się wydarzy. Po prostu szykujemy je trzy i zobaczymy, co się wydarzy.

Jak myślicie, czym nas zaskoczy tym razem?

Najlepiej ubrana gwiazda Balu TVN szykuje w tym roku coś ekstra! Kasia Sokołowska o swojej kreacji [WIDEO]

Kinga Rusin miała najpiękniejszą kreację na balu TVN? Małgorzata Rozenek ma inne zdanie na ten temat [WIDEO]

Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]


1 z 7

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Rozenek?

×