To nie było łatwe zadanie, ale wybraliśmy NAJLEPSZE cytaty Magdy Gessler! Oto the best of the best

Magda Gessler kultowe cytaty

Magda Gessler kultowe cytaty

Magda Gessler nie boi się własnego zdania. W programie Kuchenne rewolucje dała się poznać jako energiczna, żywiołowa i szalona kobieta. Nie szczędzi w słowach. Zebraliśmy jej kultowe teksty.

Magda Gessler rozpoznawalna jest za sprawą programu Kuchenne rewolucje. Restauratorka niekiedy wchodzi na wyżyny swojej cierpliwości, widząc, jak funkcjonują restauracje w Polsce. Jej misją jest stawianie lokali gastronomicznych na nogi – często włącznie z ich właścicielami. Od bankructwa uchroniła setki osób. Dobroduszna 68-latka ma wielkie serce, co udowodnił, a pozując ostatnio topless do kalendarza.

Kultowe cytaty Magdy Gessler

Gessler jest osobą barwną i kontrowersyjną. Nie boi się wyrażać własnego zdania, co można było zaobserwować na ekranie w ciągu ostatnich lat. Zarówno w programie jak i w wywiadach głosi swoje poglądy. Na niedawny wywiad Krystyny Jandy, która powiedziała w wywiadzie z nami:

Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy.

Magda Gessler zareagowała następująco:

Brawo!!!

Zdania co do słuszności wypowiedzianych słów przez aktorkę teatralną, były podzielone. Restauratorka nie zawahała się jednak, aby ogłosić swoje stanowisko w tym kontrowersyjnym temacie.

Magda Gessler bez wątpienia wszędzie gdzie się pojawia, nadaje koloru i energii. Nic więc dziwnego, że otrzymała już 5 Telekamer w kategorii osobowość telewizyjna.

W ciągu dziesięciu lat poznawać ją mogliśmy w programach: Kuchenne Rewolucje, Sexy kuchnia Magdy Gessler czy MasterChef. W tych produkcjach gwiazda TVN-u wiele razy pokazała pazurki. Nigdy nie ukrywała zażenowania, a swoje zdanie wyraziście wyrażała. Dziś nie ma osoby, która by nie potrafiła zacytować choć jednej jej wypowiedzi:

 • Dlaczego wy trujecie ludzi?!

 • Najlepsze kotlety, jakie jadłam. Poza moimi oczywiście.

 • Niedobre jest, śmierdzi starym knurem!

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie resztę kultowych tekstów Magdy Gessler.


Magda Gessler cytat z programu Sexy kuchnia Magdy Gessler

Magda Gessler cytat z programu Sexy kuchnia Magdy Gessler

Magda Gessler cytat z programu Kuchenne rewolucje

Magda Gessler cytat z programu Kuchenne rewolucje

Magda Gessler cytat z programu Master Chef

Magda Gessler cytat z programu Master Chef

Komentarze

 • Kindzia pisze:

  Uwielbiam 😹😹😹❤️❤️❤️

 • Ważka pisze:

  Nie omijajcie przekleństw i ogólnie rynsztokowego języka jakim tzw gwiazda TVN odnosi się do swoich ofiar w kuchennych rewolucjach. Nie wspomnę o rzucaniu przedmiotami w ludzi, to chamstwo i przemoc. A z takimi kudłami i pazurami do kuchni wstęp wzbroniony. Szmateksie ciuchy to obciach i kicz.

 • Gość pisze:

  Nie omijajcie przekleństw i ogólnie rynsztokowego języka jakim tzw gwiazda TVN odnosi się do swoich ofiar w kuchennych rewolucjach. Nie wspomnę o rzucaniu przedmiotami w ludzi, to chamstwo i przemoc. A z takimi kudłami i pazur

 • Gość pisze:

  A gdzie: „śmierdzi jakby się spociła kobieta pracująca, nad rzeką piorąca” ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×