Dziś Walentynki! Przypominamy najbardziej romantyczne historie najpiękniejszych par w polskim show-biznesie!

Walentynki

Walentynki

Walentynki co roku świętujemy 14 lutego. Z tej okazji prezentujemy najgorętsze i najpiękniejsze historie par polskiego show-biznesu. Przypominamy, jak się poznały i jak długim stażem cieszą się nasze ulubione gwiazdy. 

Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy to najbardziej znane małżeństwo polskiego sportu. Światowej klasy piłkarz i mistrzyni Europy w karate poznali się w 2007 roku podczas trzytygodniowego wyjazdu integracyjnego na Mazurach. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później, na Malediwach, sportowiec oświadczył się swojej wybrance. Pobrali się w 2013 roku. W 2017 roku pojawiła się na świecie mała Klara, a w 2020 doczekała się rodzeństwa.

Anna Lewandowska w sukni ślubnej

Michał i Aleksandra Żebrowscy

Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Historia ich poznania się jest naprawdę niezwykła. Otóż aktor „poznał” swoją przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie… pięć lat! Urocza blondynka jest bowiem córką przyjaciółki siostry Michała Żebrowskiego. Mężczyzna miał wtedy 20 lat.

Para w 2009 roku, z dala od mediów i fotoreporterów, pobrała się. Obecni na ceremonii byli jedynie najbliżsi, a cała uroczystość owiana była „słodką” tajemnicą.

Michał i Aleksandra Żebrowscy - historia miłości

Michał i Aleksandra Żebrowscy – historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu uchodzą Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Na podstawie historii ich miłości można by stworzyć scenariusz do filmu. Para poznała się w Watykanie – podczas pogrzebu papieża Jana Pawła II. Zanim doszło do ich spotkania, Wróblewski przez lata był wielbicielem aktorki. Po kilku latach oświadczył jej się – właśnie w Watykanie, czyli tam, gdzie po raz pierwszy ujrzał ją „na żywo” i zakochał się w gwieździe od pierwszego wejrzenia.

Po dwóch latach narzeczeństwa, w 2008 roku, pobrali się w kościele Św. Krzyża w Warszawie. Małżeństwo, po wielu latach starań, doczekało się potomka – Jana Franciszka

Warto dodać, że Małgorzata Kożuchowska jest o 6 lat starsza od swojego męża. Różnica wieku nigdy jednak nie stanowiła dla nich problemu.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski – historia miłości

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Rok 2013 był początkiem głośnego związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Para poznała się w kinie na premierze filmu. Do dziś przyznają, że mają sentyment do tego miejsca. Wówczas to między prezenterką TVN a byłym piłkarzem wybuchło płomienne uczucie, które para w 2016 roku postanowiła formalnie zalegalizować.

Para w 2020 roku doczekała się wymarzonego wspólnego dziecka – syna Henryka.

Walentynki: Małgorzata Rozenek na ślubie z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek na ślubie z Radosławem Majdanem

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz pierwszy spotkali się w 2010 roku podczas pracy w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Mężczyzna spodobał się Basi do tego stopnia, że gdy wróciła do domu, natychmiast wyszukała jego nazwisko w internecie. Okazało się, że Rafał był wówczas w związku. Aktorka na chwilę zapomniała o sprawie, wówczas inicjatywę przejął Szatan. Zdobył numer telefonu Basi i zaczęli wymieniać ze sobą wiadomości.

Pięć miesięcy później para się zaręczyła. Wzięli ślub cywilny w 2011 roku, kiedy aktorka była już w ciąży z ich córeczką Hanią. Rok później ponowie złożyli przysięgę miłości – tym razem kościelną. Od tego momentu tworzą szczęśliwy związek i wychowują dwoje dzieci. W 2021 roku powitali na świecie synka Henia.

Walentynki: Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem w The Story Of My Life

Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem w The Story Of My Life. Jak świętują Walentynki?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w Darłówku w 1996 roku. Aktorka miała 16 lat, a trzy lata starszy Krzysztof pracował na plaży jako ratownik. Po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu – w 2008 roku. Obecnie wspólnie wychowują trójkę dzieci.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski (mąż)

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski publikują piękne zdjęcia nie tylko w Walentynki

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od ponad 10 lat tworzą bardzo udaną i zgraną parę. Ich miłość narodziła się podczas popularnego tanecznego show Taniec z gwiazdami, które wygrali. Wtedy to widzowie mieli okazję obserwować rozkwit ich rodzącego się na parkiecie uczucia. Małżeństwo doczekało się dwojga dzieci – syna Adasia i córki Helenki.

Walentynki: Suknia ślubna: Maciej Zień. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Ślub w 2008 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Maciej Zień. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Ślub w 2008 r. (fot. AKPA)

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – polsko-greckie małżeństwo, które swoim blaskiem wręcz oślepia. Ich miłość jest przykładem pięknej i dojrzałej relacji. To nie tylko doskonały duet w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Para pobrała się 9 września 2013 w Sanoku. Nadal są w sobie bez pamięci zakochani. Trenerka oficjalnie zdradziła, że nie planują dzieci.

Walentynki: Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - historia miłości (fot. Instagram)

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – historia miłości (fot. Instagram)

Agata i Andrzej Dudowie

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda uchodzą za bardzo udane małżeństwo. Poznali się na studiach. Prezydent miał wtedy zaledwie 22 lata. To było wielkie uczucie. Para prezydencka pobrała się dwadzieścia cztery lata temu. Małżeństwo ma córkę Kingę – jedynaczkę, która pojawiła się na świecie, zanim Andrzej i Agata Dudowie zakończyli edukację.

Walentynki: Andrzej i Agata Dudowie - historia miłości

Andrzej i Agata Dudowie – historia miłości

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek

Robert Biedroń swoją drugą połówkę poznał w najbardziej romantycznym dniu w roku – w Walentynki. Od wielu lat tworzy bardzo szczęśliwy związek. Jego ukochanym jest Krzysztof Śmiszek. I chociaż nie poznali się w blasku księżyca, a zwyczajnie wpadli na siebie w sklepie, są w sobie szaleńczo zakochani. W 2022 roku świętowali 20. rocznicę swojej relacji.

Robert Biedroń szczerze o tym, jakim jest kochankiem fot. Robert Biedroń i Krzysztof Smiszek

Robert Biedroń szczerze o tym, jakim jest kochankiem fot. Robert Biedroń i Krzysztof Smiszek

Życzymy im jeszcze wielu wspaniałych i długich, wspólnie przeżytych lat i świętowania miłości nie tylko w Walentynki, ale przede wszystkim na co dzień.


Trzecia rocznica ślubu Lewandowskich przypadła kilka dni temu

Trzecia rocznica ślubu Lewandowskich przypadła kilka dni temu

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Aleksandra Żebrowska - TeleKamery 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×