Szukaj

Dziś walentynki! Przypominamy najbardziej romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie!

Najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu

Najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu

Najpiękniejsze pary w polskim show-biznesie

Z okazji walentynek, uroczego Święta Miłości, prezentujemy najgorętsze i najpiękniejsze historie par polskiego show-biznesu.  Przypominamy jak się poznały i jak długim stażem cieszą się nasze ulubione gwiazdy. Która para wzbudza w was największą sympatię? Zagłosujcie w naszym w sondażu.

Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy to najbardziej znane małżeństwo polskiego sportu. Światowej klasy piłkarz i mistrzyni Europy w karate poznali się w 2007 roku podczas trzytygodniowego wyjazdu integracyjnego na Mazurach. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później, na Malediwach, sportowiec oświadczył się swojej wybrance. Pobrali się w 2013 roku. W zeszłym roku na świecie pojawił się owoc ich miłości, mała Klara.

Anna Lewandowska w sukni ślubnej

Anna Lewandowska w sukni ślubnej

Michał i Aleksandra Żebrowscy

Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Historia ich poznania się jest naprawdę niezwykła. Otóż, aktor „poznał” swoją przyszłą żonę, gdy ta miała zaledwie… pięć lat! Urocza blondynka jest bowiem córką przyjaciółki siostry Michała Żebrowskiego. Aktor miał wtedy 20 lat.

Para w 2009 roku, z dala od mediów i fotoreporterów, pobrała się. Obecni na ceremonii byli jedynie najbliżsi, a cała uroczystość owiana była „słodką” tajemnicą.

Michał i Aleksandra Żebrowscy - historia miłości

Michał i Aleksandra Żebrowscy – historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu uchodzą Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. W oparciu o historię ich miłości można by się pokusić o scenariusz do filmu. Para poznała się w Watykanie – podczas pogrzebu papieża Jana Pawła II. Zanim doszło do ich spotkania, Wróblewski przez lata był wielbicielem aktorki. Po kilku latach oświadczył jej się – właśnie w Watykanie, czyli tam, gdzie po raz pierwszy ujrzał ją „na żywo” i zakochał się w gwieździe od pierwszego wejrzenia. Po dwóch latach narzeczeństwa, w 2008 roku, pobrali się w kościele Św. Krzyża w Warszawie. Małżeństwo, po wielu latach starań, doczekało się potomka – Jana Franciszka

Warto dodać, że Małgorzata Kożuchowska jest o 6 lat starsza od swojego męża. Różnica wieku nigdy jednak nie stanowiła dla nich problemu.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - historia miłości

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski – historia miłości

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak

Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od samego początku budził kontrowersje. Jedni kpili, drudzy wyśmiewali, a jeszcze inni gratulowali cierpliwości i życzyli wytrwałości na tej dość, bądź co bądź, wyboistej drodze do szczęścia. Dziennikarka i młody biznesmena poznali się na balu TVN. Od razu między nimi zaiskrzyło. Po blisko dwóch latach znajomości postanowili się pobrać. Na miejsce tej wyjątkowej ceremonii wybrali równie wyjątkowe i romantyczne miejsce tj. Wenecję. Ach… co też to był za ślub!

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Agnieszka Woźniak-Starak wystawiła suknię ślubną na aukcji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Rok 2013 był początkiem głośnego związku Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Para poznała się w kinie na premierze filmu. Do dziś przyznają, że mają sentyment do tego miejsca. Wówczas to między prezenterką TVN a byłym piłkarzem wybuchło płomienne uczucie, które para w 2016 roku postanowiła formalnie zalegalizować.

Małgorzata Rozenek na ślubie z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek na ślubie z Radosławem Majdanem

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel Sora to jedna z najbardziej tajemniczych par na polskich salonach. Nie dzielą się swoim życiem prywatnym, nie zdradzają swoich ślubnych planów, nie lubią i nie robią medialnego szumu wokół swojego związku. Para doczekała się dwóch pociech – córeczki Stefanii i syna Teodora.

Anna Mucha i Marcel Sora - historia miłości

Anna Mucha i Marcel Sora – historia miłości

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od blisko 10 lat tworzą bardzo udaną i zgraną parę. Ich miłość narodziła się podczas popularnego tanecznego show Taniec z gwiazdami, które wygrali. Wtedy to widzowie mieli okazję obserwować rozkwit ich rodzącego się na parkiecie uczucia. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci syna Adasia i córki Helenki.

Suknia ślubna: Maciej Zień. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Ślub w 2008 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Maciej Zień. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Ślub w 2008 r. (fot. AKPA)

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – polsko-greckie małżeństwo, które swoim blaskiem wręcz oślepia… Ich miłość jest przykładem pięknej i dojrzałej relacji. To nie tylko doskonały duet w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Para pobrała się 9 września 2013 w Sanoku. Nadal są w sobie bez pamięci zakochani.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - historia miłości (fot. Instagram)

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis – historia miłości (fot. Instagram)

Agata i Andrzej Dudowie

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda uchodzą za bardzo udane małżeństwo. Poznali się na studiach. Prezydent miał wtedy zaledwie 22 lata. To było wielkie uczucie. Para prezydencka pobrała się dwadzieścia cztery lata temu. Małżeństwo ma córkę Kingę – jedynaczkę, która pojawiła się na świecie zanim Andrzej i Agata Dudowie zakończyli edukację.

Andrzej i Agata Dudowie - historia miłości

Andrzej i Agata Dudowie – historia miłości

Robert Biedroń i Krzysztof Śmieszek

Robert Biedroń swoją drugą połówkę poznał w najbardziej romantycznym dniu w roku – w Walentynki. Od wielu lat tworzy bardzo szczęśliwy związek. Jego ukochanym jest Krzysztof Śmiszek. I chociaż nie poznali się w blasku księżyca, a zwyczajnie wpadli na siebie w sklepie, są w sobie szaleńczo zakochani.

Robert Biedroń szczerze o tym, jakim jest kochankiem fot. Robert Biedroń i Krzysztof Smiszek

Robert Biedroń szczerze o tym, jakim jest kochankiem fot. Robert Biedroń i Krzysztof Smiszek

Życzymy im jeszcze wielu wspaniałych i długich, wspólnie przeżytych lat!

Walentynki u gwiazd: Małgorzata Socha, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Victoria Beckham…

Znamy listę najdziwniejszych prezentów ślubnych Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana!

Tylko Małgorzata Kożuchowska potrafi zmieniać się jak kameleon! Na każdej gali TeleKamer wyglądała zupełnie inaczej!


Trzecia rocznica ślubu Lewandowskich przypadła kilka dni temu

Trzecia rocznica ślubu Lewandowskich przypadła kilka dni temu

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i zdjęcie z Robertem

Aleksandra Żebrowska - TeleKamery 2018
×