Exclusive"Ranczo" wraca! Ilona Ostrowska zdradziła plany producentów. Wiemy już, kiedy rozpoczną się zdjęcia i kto zagra w kontynuacji serialu [WIDEO]

"Ranczo" wraca! Ilona Ostrowska zdradziła plany producentów. Wiemy już, kiedy rozpoczną się zdjęcia i kto zagra w kontynuacji serialu [WIDEO]

Ilona Ostrowska, Ranczo
Ilona Ostrowska, Ranczo

10.11.2019 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku roku pojawiły się plotki o powrocie serialu Ranczo na antenę TVP. Hitowa produkcja, która po raz pierwszy została wyemitowana 13 lat temu, doczekała się wiernego grona fanów, które do dziś z utęsknieniem wyczekuje nowych odcinków.

Choć plany związane z powrotem Rancza były wielkie, szybko okazało się, że na razie producenci nie dysponują odpowiednio wysokim budżetem, który pokryłby np. wynagrodzenie dla gwiazd. Są jednak dobre wieści, a przychodzi z nimi do nas sama Ilona Ostrowska, czyli odtwórczyni głównej roli – serialowej Amerykanki Lucy Wilskiej.

Ilona Ostrowska o powrocie serialu Ranczo

Gwiazda zapewniła naszą reporterkę, że wstrzymane prace, nad kontynuacją serialowego hitu, mają ruszyć już na początku 2020 roku. Producenci poprosili aktorkę, by ta "zabookowała" w kalendarzu wskazane przez nich terminy:

Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy – wyznała Ostrowska w rozmowie z Jastrząb Post.
Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

To niejedyna dobra wiadomość. Ilona zdradziła również, że w obsadzie zobaczymy wszystkich bohaterów, którzy przez lata wcielali się w kultowe postaci mieszkańców gminy Wilkowyje:

Czytając scenariusz mieli tam się znaleźć wszyscy. Więc przypuszczam, że wszyscy pojawią się w obsadzie serialu – skwitowała największa gwiazda "Rancza".

Czekamy zatem na kolejne informacje w tej sprawie. Cała rozmowa z aktorką poniżej.

  • Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo
  • Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo
  • Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?
  • Święta na planie serialu "Ranczo": fot. Gałązka/AKPA
  • Serial Ranczo otrzymał Złotą TeleKamerę 2017
  • Ranczo, Solejukowa (Katarzyna Żak)
[1/8] Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także