ExclusivePowrót "Rancza". Ilona Ostrowska zdradziła, o czym jest scenariusz do kontynuacji serialu. Fani będą zachwyceni

Powrót "Rancza". Ilona Ostrowska zdradziła, o czym jest scenariusz do kontynuacji serialu. Fani będą zachwyceni

Ilona Ostrowska o powrocie Rancza
Ilona Ostrowska o powrocie Rancza

03.11.2021 10:40, aktual.: 03.11.2021 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy odcinek Rancza wyemitowano w 2006 roku. Producenci początkowo zaplanowali emisję tylko na kilkanaście odcinków. Tymczasem widzowie pokochali mieszkańców słynnych Wilkowyi, a serial osiągnął gigantyczną oglądalność. Ostatecznie zakończył się dopiero na dziesiątym sezonie. Fani od lat naciskają na kontynuację. Co na to aktorzy? Tylko dla nas Ilona Ostrowska skomentowała doniesienia o kolejnych seriach.

Co dalej z Ranczem? Ilona Ostrowska komentuje

W Ranczu wystąpiła plejada najlepszych polskich aktorów: Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka, Paweł Królikowski. W serialu od pierwszych można oglądać Ilonę Ostrowską, która gra jedną z głównych ról.

Wciela się w postać Polki o amerykańskich korzeniach, która trafia zza oceanu do naszego kraju, aby zobaczyć odziedziczony po babci dworek. Postanawia go wyremontować i przeprowadzić się do Wilkowyi. W międzyczasie zakochuje się w artyście-malarzu — Kusym. W kolejnych sezonach para bierze ślub i z czasem na świat przychodzi ich córka Dorotka.

Lucy początkowo jest odbierana przez mieszkańców wsi z dystansem —  nowa, mówi z zagranicznym akcentem, otwarta na świat, proponuje wprowadzenie reform. Zakłóca to trochę dotychczasowe, spokojne życie malowniczej wioski. Z czasem jednak staje się ulubioną postacią — do tego stopnia, że zostaje wybrana na wójta gminy.

Serialowa Amerykanka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nareszcie wyjawiła plany producentów:

Niestety, cały czas jest podobna sytuacja jak była. Wtedy nabrało to rumieńców, ale na te chwilę trudno mi powiedzieć jak to będzie wyglądało. Wszystko jest w boksie startowym, ale czy to wystartuje? Miejmy nadzieję, że tak.

Ilona uważa, że warto byłoby stworzyć kontynuacje Rancza. Zdradziła, że scenariusz do produkcji jest już gotowy i z pewnością spodobałby się widzom:

Scenariusz jest naprawdę świetny, nie dotykający polityki, wyśniony, sielankowy. Taki, jakie były początki tego naszego projektu. A obserwując mój Instagram i obserwując Facebooka, to widzę, że ludzie na to bardzo czekają.

Jesteście fanami Rancza?

  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
  • Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo
  • Ilona Ostrowska - serialowa Lucy
  • Ranczo
[1/8] Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także