ExclusiveCo z powrtotem "Rancza"? Dorota Chotecka rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Co z powrtotem "Rancza"? Dorota Chotecka rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Ranczo wraca?
Ranczo wraca?

12.09.2019 07:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serial Ranczo do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Chociaż TVP od prawie 3 lat nie kręci nowych odcinków (łącznie powstało ich aż 130), to wciąż można trafić w telewizji na reemisję starych sezonów. Na początku roku pojawiła się nawet informacja o planach związanych z kontynuacją przygód amerykanki Lucy, księdza, wójta (a później prezydenta) i reszty bohaterów, których losy co tydzień śledziło ponad 4 miliony Polaków.

Serial Ranczo: Czy będą nowe odcinki?

Czy praca nad nowymi odcinkami Rancza trwa? Dorota Chotecka, która najpierw grała lokalną bizneswoman, właścicielkę sklepu spożywczego, Krysię Więcławską, a w ostatnim odcinku IX serii została wybrana na wójta gminy Wilkowyje, przyznała w rozmowie z naszą reporterką, że nic nie wie na temat powstawania zdjęć do kolejnego sezonu. Z pewnością po tych słowach rozpalone nadzieje fanów nieco ostygną.

Nie mam zielonego pojęcia. Wiem, że pewne zakusy są i jeżeli dostanę taką propozycję, to na pewno ją przyjmę, bo lubię te postać i tę rolę. Natomiast, czy to będzie? No pewnie jakaś iskierka nadziei jest – przyznała Chotecka.

Problemy z kontynuacją Rancza

Z naszych ustaleń wynika, że choć scenariusz został napisany, aktorzy są w gotowości, przedsięwzięcie niestety może nie dojść do skutku. Dlaczego? Producenci nie zebrali jeszcze wystarczających pieniędzy na jego realizację. Być może dofinansuje ją PISF, lecz nie ma takiej gwarancji.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego RANCZO. ZEMSTA WIEDŹM. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia – przyznał reżyser Wojciech Adamczyk.

Przypomnijmy, że według niedawnych zapewnień, premierowe sceny miały powstać na przełomie lipca i sierpnia.

  • Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?
  • Artur Barciś i jego rola w "Ranczo"
  • Cezary Żak jako wójt
  • Dorota Chotecka - nagranie spotu STOP niedożywieniu!
  • Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo
  • Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo
[1/8] Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także