NewsyRalph Kaminski w parze z Moniką Olejnik? Pokazała, co ich łączy

Ralph Kaminski w parze z Moniką Olejnik? Pokazała, co ich łączy

Ralph Kaminski, Monika Olejnik (fot. KAPiF)
Ralph Kaminski, Monika Olejnik (fot. KAPiF)
01.12.2023 13:33

Oboje mocno zaznaczyli swoją obecność w polski show-biznesie. Ralph Kaminski to utytułowany piosenkarz, którzy może liczyć na ogromne grono fanów. Monika Olejnik natomiast jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Łączy ich pewna rzecz, co oboje dostrzegli dopiero niedawno. Czyżby artysta mocno inspirował się swoją koleżanką?

Ralph Kaminski jak Monika Olejnik

Olejnik opublikowała na swoim profilu instagramowym profilu ciekawą sklejkę zdjęć. Zobaczyć możemy na niej zarówno nią, jak i Kaminskiego. Dziennikarka wybrała te fotki nieprzypadkowo, ponieważ zarówno ona, jak i muzyk mają na nich założone kolorowe chustki na głowę. Co więcej, oboje przewiązali je w bardzo podobny sposób.

Bal u Rafała. #muzyka #talent - napisała Olejnik, wyraźnie zachwycona stylem i dokonaniami muzycznymi Kaminskiego.

On nie pozostał dłużny i udostępnił zdjęcia na swoim Instagramie. Już wcześniej pokazywał wyrazy sympatii względem publikowanych przez dziennikarkę treści.

Olejnik przeprowadziła z nim wywiad

W zeszłym roku Monika Olejnik przeprowadziła wywiad z Ralphem Kaminskim. Porozmawiała z artystą na aktualne tematy, zadała mu także pytania o jego ogólne spostrzeżenia na temat otaczającej go rzeczywistości.

Jeszcze w tym roku natomiast dziennikarka wypatrzyła piosenkarza podczas eventu Paszporty Polityki 2022. Nie był on jednak sam - na wydarzenie przyszedł ze swoją mamą. Olejnik nie mogła przegapić okazji i zrobiła sobie z nimi zdjęcie.

Ralph Kaminski (Instagram)
Ralph Kaminski (Instagram)
Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
Monika Olejnik (AKPA)
Monika Olejnik (AKPA)
Ralph Kaminski (fot. KAPiF)
Ralph Kaminski (fot. KAPiF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także