NewsyRalph Kaminski nagrał w nietypowym duecie. Jego nowy współpracownik to mąż innej gwiazdy

Ralph Kaminski nagrał w nietypowym duecie. Jego nowy współpracownik to mąż innej gwiazdy

Ralph Kaminski nagrał w nietypowym duecie. Jego nowy współpracownik to mąż innej gwiazdy
22.11.2023 13:35, aktualizacja: 22.11.2023 14:01

Ralph Kaminski uwielbia eksperymenty i to zarówno z muzyką, jak i z wizerunkiem. Nagrywa pełen nieoczywistych zabiegów pop alternatywny. Na scenie z kolei występuje w charakterystycznej peruce w kształcie tzw. grzybka. Do klasyki show-biznesu z pewnością zapisze się jego kreacja z gali Fryderyków 2023. Muzyk wbił się wtedy w białą suknię ślubną z welonem.

Podobne skłonności do ekspresji wykazuje kuzyn Rafała – Michał Szpak. Rockman niejednokrotnie pokazywał się na scenie w skórzanych strojach, sukniach czy bez koszulki. Czy obaj panowie planują jakiś duet? Ralph jakiś czas temu powiedział w rozmowie z Jastrząb Post:

My jesteśmy ogromnie młodzi cały czas, nie kończymy swoich karier i myślę, że kiedyś musimy. Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego bardzo autorskiego – zaczął. Występ i duet z takim genialnym performerem, jakim on jest, wokalistą, artystą to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś.

Ralph Kaminski w nietypowym duecie

22 listopada w serwisach streaminowych ukazała się nowa piosenka Ralpha. Tym razem nie był to co prawda duet z Michałem Szpakiem, ale z zespołem... Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułecki. To zaskoczenie, ponieważ panowie tworzą w zupełnie innych stylach.

Uwielbiam brać udział w projektach które niosą ze sobą wyzwanie. Jednym z nich było dla mnie zaśpiewanie po góralsku, to chyba też jedna z trudniejszych piosenek które wykonywałem. Sobek śpiewa genialnie, nie znam nikogo z taką mocą w głosie! Był wspaniałym nauczycielem i wprowadził mnie w swój świat. Jestem zaszczycony że mogliśmy połączyć siły. Kocham te kompozycję. „Wołosi” są już we wszystkich serwisach streamingowych a teledysk do obejrzenia na YouTube – przekazał Rafał fanom.

Poniżej odsłuchacie utwór Ralpha i męża Pauliny Krupińskiej.

Ralph Kaminski i Sebastian Karpiel-Bułecka (fot. Instagram)
Ralph Kaminski i Sebastian Karpiel-Bułecka (fot. Instagram)
Ralph Kaminski (Instagram)
Ralph Kaminski (Instagram)
Ralph Kaminski w ciekawym outficie (fot. Instagram)
Ralph Kaminski w ciekawym outficie (fot. Instagram)
Ralph Kaminski chwali się przebraniami z Halloween (fot. Instagram)
Ralph Kaminski chwali się przebraniami z Halloween (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także