Nie ja oceniałem, ja prowadziłem tę galę. Wybór był zaskakujący, ponieważ nowy mister nie był moim faworytem, ale w ogóle z resztą nie miałem żadnego faworyta. Poziom był wyrównany, ale myślałem, że tym razem wygra jednak starszy mister. Takie są moje odczucia, ale dopinguję młodego i mam nadzieję, że poradzi sobie jak najlepiej
My też trzymamy kciuki za Jana Dratwickiego. Na pewno ze wsparciem starszego kolegi odniesie sukces.