Para zdecydowała się również na powiększenie rodziny. W 2019 roku urodził się ich syn, któremu nadali imię Maksymilian. W ubiegłym roku dołączyła do niego siostra – Michalina. Rafał jakiś czas temu dość mocno został skrytykowany za niebezpieczną zabawę z dziećmi. Zarzucono mu wyrządzanie krzywdy pociechom – więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
Głośno było także o groźbach, które wypisywała do Maślaków szalona internautka. Kobieta życzyła ich dzieciom śmierci. Kamila nie pozostała obojętna na przerażające wiadomości i od razu zgłosiła sprawę na policję. Obawia się jednak, że osoba, która dopuściła się tego czynu, nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.
Syn Rafała Maślaka skończył 3 lata. Zdjęcia z przyjęcia urodzinowego
Syn Rafała i Kamili skończył dziś 3 lata, o czym mister nie omieszkał poinformować w mediach społecznościowych. Przystojniak postanowił zrelacjonować przyjęcie urodzinowe, które wspólnie z żoną zorganizował chłopczykowi. Tort, na którym znalazły się beziki, starta czekolada oraz m&m'sy, na tę wyjątkową okazję przygotowała babcia Maksa.
Chłopczyk nie ukrywał zadowolenia, mimo że nie wszystko poszło po jego myśli. Próbował zdmuchnąć świeczki, jednak bezskutecznie. Cierpliwie powtarzał czynność, a ojciec zagrzewał go do boju:
Po chwili okazało się, że Maks trzyma w buzi cukierka, co utrudniało mu dmuchanie. Ostatecznie uporał się z tym zadaniem, za co zebrał brawa od gości.
Na przyjęciu pojawiła się najbliższa rodzina chłopca. Więcej zdjęć dostępnych jest w naszej galerii.