Okazuje się, że nadchodzące Boże Narodzenie Rafał Jonkisz zrelacjonuje swoim fanom już za pomocą nowego telefonu. Jak udało się nam dowiedzieć, wszystko dzięki mentorowi i koledze nowego Mistera Polski. Chodzi o Rafała Maślaka, który po przeczytaniu wstrząsającego posta na Facebooku Jonkisza postanowił podarować mu iPhone'a na gwiazdkę. Paczkę z prezentem wysłał do rodzinnego domu 18-latka z Rzeszowa. Do podarunku Maślak dołączył wzruszające życzenia:
Chłopaki pokazują, że prawdziwa męska przyjaźń istnieje i ma się dobrze. Oby więcej takich przyjaźni w polskim show-biznesie.