Rafał Brzozowski o zmianach w TVP: "To nie koniec świata". Mówi, co będzie robił, jeśli wyleci z hukiem [WIDEO]
Rafał Brzozowski udzielił nam wywiadu. W rozmowie z reporterką JastrząbPost opowiedział o świątecznych planach. Zapytaliśmy również o zmiany w TVP. Co zdradził artysta?
Rafał Brzozowski o prezentach na Święta
Czy wokalista i prezenter jest juz gotowy na święta? Co z prezentami? Czy w jego rodzinie wciąż obowiązuje tradycja związana z prezentami?
Mojemu bratu urodziła się córeczka, więc skupimy się na prezencie dla niej, ewentualnie dla dzieci moich kuzynek. My robimy sobie małe, symboliczne prezenty, w klimacie Świąt - tłumaczyl Rafał.
Rafał Brzozowski o zmianach w TVP
W dalszej części rozmowy artysta złożył życzenia naszym Czytelnikom. Póżniej nawiązał do pracy w TVP. Martwi się o swoją przyszłość?
Co do Sylwestra i Nowego Roku to życzyłbym wszystkim zdrowia i sobie też, bo dochodzą teraz informacje, że ludzie zaczynają chorować, pojawia się Covid, oby to było tylko chwilowe, rok trudny, kolejny zapowiada się bardzo ciekawie, dużo zamieszania w mediach i wszędzie wokół. Na pewno was interesuje co będzie w telewizji i jak będziemy pracować. Ja myślę, że spokojnie, dlatego, że ja podchodzę do wszystkiego z dużym dystansem i cieszę się z tego, co otrzymuje. Jeśli pracuję przy jakimś formacie, to go kończę, robię i jestem w nim na 100%. Jeśli będą jakieś zmiany, formaty nie będą kontynuowane, to też nie koniec świata. Mam też swoją pracę muzyczną, koncertuję, gram i cieszę się z tego, co robię - wyjaśnił.
Czy Rafał Brzozowski ma inne źródła dochodu?
Mam. Nie będę o tym mówił, bo to są moje sprawy i rzeczywiście przez czas, kiedy mogłem zainwestować jakieś pieniądze, to się zabezpieczyłem na tyle finansowo, żeby tych pieniędzy nie przepuścić i nie przehulać, bo jest taki syndrom, który obserwowałem wśród młodych piłkarzy, którzy zarabiają jakieś pieniądze, ale nie dbają o to, co będzie później, po karierze, a potem się dziwią, że coś się skończyło. Trzeba o tym myśleć, więc ja jestem spokojny. Biznes to jest jedno, nie wiem, czy do biznesu się nadaję, bo jednak jesteśmy artystami, ludźmi sceny i tutaj widzę swoją przyszłość biznesową, właśnie w show-biznesie muzycznym - kontynuował.
Czy Jaka to melodia zniknie z anteny?
Rafał wyjaśnił także, czy plotka o tym, że Jaka to melodia ma zniknąć z anteny jest prawdziwa.
Tam chyba pojawił się jakiś błąd z numeracją odcinków i to spowodowało wielką plotkę, która powoduje, że trochę się uśmiecham i mówię, że dziękuję za troskę, ale mamy tych odcinków bardzo wiele zarejestrowanych i szkoda by było przerywać program w trakcie realizacji, który składa się z epizodów miesięcznych, bo każdy z odcinków liczy się do finału, a potem te miesięczne finały liczą się do finału roku, który też jest w oddzielnych sesjach. (..) Stąd te plotki, ale ja jestem cały czas tam na bieżąco, od 6 startuje The Voice Senior, dużo się dzieje, naprawdę - podsumował.
Co wy na to?