Tuż przed wyjazdem na międzynarodowy konkurs Rafał rozstał się z wieloletnią partnerką, Anną Tarnowską. Byli ze sobą przez osiem lat i nic nie wskazywało na to, że ich uczucie się wypali. Poniżej oficjalny komunikat, jaki gwiazdor wystosował do mediów i fanów.
Piękna modelka dziś układa życie u boku nowego partnera, z którym wyczekuje narodzin dziecka. A jak wyglądają sprawy miłosne w przypadku Rafała?
Rafał Brzozowski o partnerce idealnej. Kto mu wpadł w oko?
Brzozowski niedawno miał okazję zasiadać w jury konkursu Miss Polonia 2022, na którym wybierał najpiękniejszą Polkę (wygrała 25-letnia Krystyna Sokołowska z Białegostoku). Przy tej okazji reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała prezentera TVP o jego ideał. Na co zwraca uwagę u kobiet? Jakie atuty musi posiadać kandydatka, by skradła jego serce?
Czy prezenter jest teraz w fazie poszukiwań tej jedynej?
Wokalista nie ukrywa, że już dawno temu w oko wpadła mu Charlize Theron. To ona jest ucieleśnieniem wszystkich atutów wizualnych, na które zwraca uwagę Brzozowski:
Dziewczyny podobne do Charlize – znacie Instagram Rafała ;-)