ExclusiveRafał Brzoska o pierwszym spotkaniu z Omeną Mensah: "Siedziałem i po prostu odjęło mi mowę". Scena jak z filmu

Rafał Brzoska o pierwszym spotkaniu z Omeną Mensah: "Siedziałem i po prostu odjęło mi mowę". Scena jak z filmu

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska

18.09.2020 11:50, aktual.: 18.09.2020 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omenaa Mensah od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Odkąd pierwszy  raz pojawiła się w telewizji, nie przestaje zachwycać nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także swoją urodą. Przez prawie 20 lat swojej obecności na szklanym ekranie poprowadziła kilka świetnie przyjętych programów.

Gwiazda TVN jest bardzo ambitną i zapracowaną kobietą. Nie przeszkodziło jej to jednak ułożyć sobie życia prywatnego i spełnić się w roli żony i matki. Jej starsza córka Vanessa w tym roku skończyła już 18 lat. Natomiast synek prezenterki, Vincent, ma zaledwie trzy latka. Jest on owocem jej związku z przedsiębiorcą i jednym z najbogatszych Polaków – Rafałem Brzoską. Zakochani w zeszłym roku zdecydowali się na ślub.

Rafał Brzoska o związku z Omenaą Mensah

Rafał Brzoska w swoim pierwszym wywiadzie wyznał reporterce Jastrząb Post, co zauroczyło go w Omenie. Słuchając jego słów, można się rozmarzyć. To było naprawdę romantyczne wyznanie:

Wszystko. Absolutnie wszystko i wiem, że to może brzmieć bardzo trywialnie, ale w momencie w którym się pierwszy raz spotkaliśmy, to była taka wchodząca aura do pomieszczenia, w którym wtedy siedziałem i po prostu odjęło mi mowę. A później jak zaczęliśmy rozmawiać, to w wielu obszarach widzieliśmy wspólny punkt widzenia.

Jak się okazało, Rafał dostrzegł w Omenie nie tylko piękno zewnętrzne, ale także to wewnętrzne:

Ta wydawałoby się piękna powierzchowność okazała się być jeszcze piękniejsza wewnątrz, więc potem to już było naprawdę z górki.

To naprawdę piękne słowa!

Kim jest Rafał Brzoska?

Mąż Omeny Mensah jest ekonomistą, przedsiębiorcą oraz prezesem międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer.pl. Przełom w jego biznesowej karierze nastąpił, kiedy Polska Grupa Pocztowa pokonała Pocztę Polską w przetargu na obsługę korespondencji sądowej oraz tej pochodzącej z prokuratur. Rafał Brzoska przez lata udowadniał, że zna się na biznesie, jego tajnikach i sposobach na radzenie sobie z trudnościami ekonomicznymi oraz politycznymi.

Brzoska od kilku lat jest niezmiennie na wysokim miejscu w rankingach najbogatszych Polaków. U jego boku stoi jedna z topowych gwiazd TVN-u, która oprócz pracy na wizji, prowadzi własną firmę meblarską oraz fundację. Para jest w sobie szaleńczo zakochana, jednak na początku nie zdradzali, że jest między nimi uczucie.

  • Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Każda koszula pomaga 2019
  • Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami
  • Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami
  • Omenaa Mensah z mężem
  • Omenaa Mensah jest w ciąży?
  • Rafał Brzoska
  • Omenaa Mensah na gali Miss Polonia 2019
[1/7] Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - Każda koszula pomaga 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także