NewsyRadosna nowina płynie od zwycięzcy "The Voice of Poland". Dominik Dudek się ZARĘCZYŁ. Internauci wniebowzięci

Radosna nowina płynie od zwycięzcy "The Voice of Poland". Dominik Dudek się ZARĘCZYŁ. Internauci wniebowzięci

Dominik Dudek się zaręczył (Instagram)
Dominik Dudek się zaręczył (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

22.06.2024 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani Dominika Dudka oszaleli po tej wiadomości. Zwycięzca "The Voice of Poland" właśnie zaręczył się ze swoją ukochaną. Wzruszający filmik trafił do sieci.

Dwa lata temu trzynastą edycję hitowego "The Voice of Poland" wygrał na pierwszy rzut oka niepozorny Dominik Dudek. Piosenkarz dostał się do finału i zdobył najwięcej sympatii dzięki swojemu autorskiemu utworowi. Artysta nie osiadł na laurach i wciąż tworzy. Często pomaga mu w tym uzdolniona ukochana, Aleksandra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominik Dudek się zaręczył

Internauci od dłuższego czasu śledzą filmiki, które Dudek nagrywa razem ze swoją partnerką. Ich relacja właśnie weszła na nowy poziom. Za pośrednictwem mediów społecznościowych muzyk podzielił się z fanami radosną nowiną. Okazało się, że postanowił poprosić Aleksandrę o rękę.

Poruszające nagranie i nowy singiel zwycięzcy "The Voice of Poland" dotyczą właśnie jego gorącego, niesłabnącego uczucia. Oświadczyny stanowiły dla niego także istotną inspirację do kolejnych artystycznych kroków.

Jestem przeszczęśliwy! Oświadczyłem się najwspanialszej osobie na świecie! Z tej okazji napisałem dla niej piosenkę, której tekst idealnie opisuje to jak się przy niej czuję - czytamy.

Fani Dudka są zachwyceni oświadczynami

Jak łatwo się domyślić, w sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się reakcje zachwyconych internautów. Gratulacje posypały się także od celebrytów. Nowinę o oświadczynach skomentowały takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Krystian Ochman, Sandra Kubicka i Baron.

Dominik Dudek już po zaręczynach (Instagram)
Dominik Dudek już po zaręczynach (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także