NewsyQczaj z partnerem w samej bieliźnie. Co za kocie ruchy. I ta muskulatura! Temperatura nagle skoczyła o kilka kresek

Qczaj z partnerem w samej bieliźnie. Co za kocie ruchy. I ta muskulatura! Temperatura nagle skoczyła o kilka kresek

Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
17.06.2023 12:00

Qczaj jako trener i mówca motywacyjny jest obecny w polskim show biznesie od kilku lat. Wziął także udział w programie Taniec z Gwiazdami. W mediach społecznościowych utrzymuje pełen humoru kontakt ze swoimi fanami. Jego popularność stale dzięki temu rośnie.

Związek Qczaja i Tomka Nakielskiego

Niedawno para świętowała pierwszą rocznicę związku. Gwiazdor rozstał się ze swoim wieloletnim partnerem i, jak sam mówi, niedługo  później poznał miłość swojego życia. Postanowili uczcić swój dzień, przygotowując wspólną choreografię. Tomasz Nakielski jest z zawodu tancerzem,  jego partner także pokochał taniec.

Choć są ze sobą dopiero od kilku miesięcy, widać wyraźnie, jak wspaniale się ze sobą dogadują. Po raz pierwszy jako para pokazali się podczas spektaklu Ślub doskonały, w którym celebryta wystąpił. Nie trzeba mówić, że wzbudzili ogromne zainteresowanie na ściance, zwłaszcza, że nie szczędzili sobie czułości. Zdjęcia Tomasza i Qczaja obiegły wtedy sieć lotem błyskawicy.

Panowie mają duży dystans do siebie, a także poczucie humoru, którym dzielą się w sieci. Przede wszystkim wspierają się w trudnych momentach i dzielą ze sobą szczęśliwe chwile.

Qczaj tańczy z partnerem w samej bieliźnie

Nie da się nie zauważyć, że panowie dali popis swoich umiejętności tanecznych, jednocześnie prezentując idealne ciała. Ćwiczenia na siłowni mają jednak ogromną moc! Mogliśmy też podziwiać tatuaże, których miłośnikami są celebryci.

Po chwili obydwaj wykonują skok i... widzimy ich już całkowicie ubranych, przygotowanych do wyjścia, jak się okazało, na galę Grube Ryby Radia Kolor,  podczas której Qczaj odebrał statuetkę. Jak mówi w kolejnym stories, dostał także propozycję prowadzenia własnej audycji w tej rozgłośni.

Gratulujemy tej oferty, żałujemy jedynie, że w radio nie ma szans podziwiania wspaniałej muskulatury gwiazdora.

Lubicie patrzeć, jak Qczaj tańczy bez koszulki?

Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Qczaj i Tomasz Nakielski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także