ExclusiveQczaj o stanie zdrowia swojej mamy. Wczoraj zrobiła badania! [WIDEO]

Qczaj o stanie zdrowia swojej mamy. Wczoraj zrobiła badania! [WIDEO]

Qczaj o stanie zdrowia swojej mamy. Wczoraj zrobiła badania! [WIDEO]
29.09.2023 12:57

Daniel Kuczaj, w sieci lepiej znany jako Qczaj, podbija serca fanów niezwykłą energią i uśmiechem. Nie ukrywa jednak, że w życiu musiał zmagać się z wieloma problemami. Otwarcie opowiadał między innymi o uzależnieniu od alkoholu i hejcie, jaki spadł na niego po coming oucie. W 2022 roku czołowy polski trener personalny dowiedział się, że u jego mamy zdiagnozowano nowotwór piersi. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Qczaj zdradził, jak obecnie wygląda sytuacja zdrowotna jednej z najważniejszych osób w jego życiu.

Qczaj zdradził, jak czuje się jego mama. Rok temu zdiagnozowano u niej nowotwór

Na szczęście Qczaj mógł podzielić się z fanami radosną wiadomością. Okazało się, że leczenie dało rezultaty i w tym momencie mama 36-latka czuje się dobrze.

Akurat wczoraj dowiedziałem się, że moja mama jest zdrowa. Rok temu miała nowotwór, zrobiła badania po roku.  Jeszcze bardziej upewniłem się, że trzeba mówić o tym, trzeba mówić o profilaktyce. Trzeba mówić o samobadaniu piersi.

Qczaj o mijającym roku i walce mamy z nowotworem

Daniel Kuczaj nie ukrywa, że 2022 roku był dla jego rodziny bardzo trudny. Jak zwykle jednak potrafi odnaleźć pozytywy niełatwej sytuacji. W rozmowie zdradził, że choroba mamy umocniła jego rodzinę. Wspomniał także o tym, jak ważne są regularne badania.

To był ciężki czas dla całej mojej rodziny, ale też taki czas, który bardzo mocno nas umocnił i pokazał nam to, co naprawdę jest ważne. Ostatnie dni też były bardzo stresujące. Zawsze te badania, które muszą być powtarzane co pół roku, aby sprawdzić, czy nie ma nawrotów, przerzutów, są stresujące. Natomiast ten czas pokazał nam, co tak naprawdę jest ważne. Że to zdrowie, bliskość, rodzina tak naprawdę są najważniejsze.

Bardzo cieszymy się, że Qczaj mógł przekazać radosne wieści. Mamie Daniela oraz jemu samemu życzymy dużo zdrowia.

Klata Daniela Kuczaja
Klata Daniela Kuczaja
Daniel Kuczaj bez koszulki
Daniel Kuczaj bez koszulki
Daniel Kuczaj przed operacją plastyczną nosa
Daniel Kuczaj przed operacją plastyczną nosa
Daniel Kuczaj przed operacją plastyczną nosa
Daniel Kuczaj przed operacją plastyczną nosa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także