NewsyGwiazdy "Pytania na śniadanie": wydekoltowana Lanberry, odmłodzony Karol Strasburger i nawrócona rodzina Wojciecha Modesta Amaro

Gwiazdy "Pytania na śniadanie": wydekoltowana Lanberry, odmłodzony Karol Strasburger i nawrócona rodzina Wojciecha Modesta Amaro

Pytanie na śniadanie to jeden z dwóch największych porannych formatów telewizyjnych. Konkuruje tylko z Dzień Dobry TVN. Od 2002 roku jest emitowany na antenie TVP2. Przez show przewinęła się cała grupa znamienitych dziennikarzy. Aktualnie śniadaniówkę prowadzą następujące duety:  Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan Tomasz KammelIda Nowakowska Tomasz WolnyŁukasz Nowicki Małgorzata OpczowskaMałgorzata Tomaszewska Aleksander Sikora. Dziś do tego towarzystwa dołączyli Tomasz Tylicki Aleksandra Grysz.

Pytanie na śniadanie. Jak wyglądały gwiazdy wydania?
Pytanie na śniadanie. Jak wyglądały gwiazdy wydania?

Dziś specjalnie dla Was niespodzianka. Ola i Tomek po raz pierwszy w tym duecie prowadzą program! Oglądajcie, czekamy na Was – zapowiedziano nowych prowadzących w mediach społecznościowych programu śniadaniowego.

Gośćmi Tylickiego i Grysz była plejada gwiazd.

Pytanie na śniadanie. Jak wyglądały gwiazdy wydania?

Dziennikarze przeprowadzili wywiady z Karolem Strasburgerem, Lanberry oraz Wojciechem Modestem Amaro, który pojawił się w studiu z rodziną. Ten ostatni narzekał w śniadaniówce na życie bez Boga.

Można wiele rzeczy w życiu robić, można się realizować, zdobywać większe lub mniejsze marzenia swoje i odhaczać z listy. Problem się pojawia, kiedy to nie jest to zaspokojenie, nie jest to spełnienie, kiedy człowiek czuje jakiś ogromny deficyt, jakiś brak spełnienia, szczęścia i zastanawia się, co dalej – powiedział.

Dziś restaurator nie ma takich problemów, ponieważ przeszedł nawrócenie.

Patrzymy na życie oczami wiary, a nie oczami obywatela świata, który materialnie wszystko rozlicza. Gdy przyłożymy pryzmat wiary i tego, jak Bóg kieruje naszym życiem i do czego nas powołuje i co stawia przed nami, jakie nasze wady próbuje obnażyć, które sami gdzieś ukrywamy. Te wszystkie rzeczy mają zupełnie inny wpływ. To życie nabiera zupełnie innych barw kolorów. Jest super – chwalił się w imieniu rodziny.

Po programie wszystkie gwiazdy zapozowały do zdjęć. Lanberry miała na sobie niebieską marynarkę, spodnie w tym samym kolorze. Czarna bluzka wyeksponowała jej dekolt. Look wokalistki uzupełniały biżuteria i czarne buty. Wyraźnie odmłodzony Strasburger nałożył marynarkę w kratkę, niebieską wzorzystą koszulę, dżinsy i eleganckie buty.

Ojciec rodziny Amaro świetnie wyglądał w beżowej marynarce, jasnej koszuli, ciemnych dżinsach i zamszowych butach. Jego żona, Agnieszka – wybrała na tę okazję jasną koszulę w kratkę i białe spodnie. Synowie pary, Nicolas i Gabriel, zostali ubrani w swetry i koszule. Nie sposób nie dostrzec ich podobieństwa do rodziców!

Zdjęcia w galerii pod tekstem.

  • Wojciech Modest Amaro z rodziną - Pytanie na śniadanie
  • Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz
  • Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz
  • Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz
  • Lanberry - Pytanie na śniadanie
  • Karol Strasburger - Pytanie na śniadanie
  • Wojciech Modest Amaro z rodziną - Pytanie na śniadanie
[1/7] Wojciech Modest Amaro z rodziną - Pytanie na śniadanie

Wybrane dla Ciebie